13 грудня 2017 року, середа, 03:25
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ОСІННІЙ МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

 КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 356

 

          м. Кагарлик                                                                від  22.09.2017 р.

 Про проведення осіннього місячника

з благоустрою та санітарної очистки міста

 

  З метою впорядкування та приведення в належний санітарний стан території міста Кагарлика, залучення до вказаних заходів громадськості міста, на виконання розпорядження в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації від 18.09.2017 року №277 «Про проведення в Кагарлицькому районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів», керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», частиною «а», п.7, ст. 30, ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

        1. Провести в період із 22 вересня 2017 року до 22 жовтня 2017 року осінній місячник із благоустрою та поліпшення санітарного стану міста Кагарлика.

       2. Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам підприємницької діяльності (незалежно від форм власності і господарювання) забезпечити обов’язкове виконання заходів щодо благоустрою та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, а також ремонту власних будівель і споруд.

      3. Керівникам комунальних підприємств, установ і організацій у термін до 29.09.2017 року розробити і подати до  міськвиконкому розширені плани заходів із благоустрою та впорядкування територій, що знаходяться у їх віданні. Про хід виконання заходів щотижня інформувати міського голову.

      4. Для координації дій щодо виконання затвердженого плану заходів створити оперативну групу з питань організації  проведення місячника з благоустрою у складі:

-          Пурій О.А.. – перший заступник міського голови,  керівник групи;

      -  Стеценко М.І. – директор КП «Міськрембудсервіс»;

      -  Зеленько В.П. –  директор Кагарлицького КЖЕП;

      -  Петленко В.А. – директор адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький»;

      -  Семенюк М.В. – головний редактор газети «Рідне місто»;

      - Гриценко А.В. – спеціаліст відділу підтримки муніципальних  ініціатив та інвестицій міської ради.

      5. Директору КП «Міськрембудсервіс»  Стеценку М.І. в термін до 01.10.2016 року:

          - провести обстеження та виконати роботи щодо ремонту доріг, тротуарів, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

          - провести інвентаризацію місць утворення несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ і в межах запланованого фінансування скласти графік ліквідації та провести роботи з їх ліквідації;

         - привести в належний санітарний стан сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою.

       6. Дирекції Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» у рамках місячника привести в належний санітарний стан парк – пам’ятку «Кагарлицький».

      7. Директору Кагарлицького КЖЕП Зеленьку В.П. спільно з жителями багатоквартирних будинків привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, дитячі майданчики, господарські майданчики та інші об’єкти благоустрою.

      8. Спеціалісту ВПМІІ Федорченко О.С. про хід проведення місячника благоустрою інформувати відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Кагарлицької районної державної адміністрації 26 вересня та 10 жовтня 2017 року.

      9. Керуючій справами міськвиконкому Майстренко О.М. довести це розпорядження до зацікавлених осіб.

      10.  Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

  

Міський голова                                         О.О.Панюта 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2461 (81.54 %)
в Кагарлицькому районі
232 (7.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
181 (6 %)
за кордоном
144 (4.77 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти