21 липня 2018 року, субота, 02:49
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста протягом зимового періоду 2018 року
 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 19

м. Кагарлик                                                                від 30.01.2018 року

           Про заходи  щодо запобігання загибелі

           людей на водних об’єктах міста

           протягом зимового періоду 2018 року

 

   На виконання звернення начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області щодо заходів із запобігання загибелі людей на водних об’єктах протягом зимового періоду 2018 року:

 

 1. Затвердити заходи безпеки на льоду Додаток 1.

 

 1. Директору КП «Міськрембудсервіс», громадським об’єднанням рибалок, орендарям водних об’єктів на землях міської ради :
  • провести ознайомлення членів об’єднань з заходами безпеки на льоду;
  • виставити попереджувальні знаки в зимовий період про небезпечне поводження на льоду.
 2. Редактору газети «Рідне місто» Семенюку М.В. розмістити в газеті і на сайті міської ради інформаційні матеріали щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах протягом зимового періоду 2018 року. 
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                О.О.Панюта

 

 

Додаток 1

 

З А Х О Д И 

Б Е З П Е К И  Н А  ЛЬОДУ

 

 1. У зимовий період місцеві засоби масової інформації мають надавати інформацію про товщину та міцність льоду на місцевих водоймах і попереджати про його ослаблення під час відлиг чи танення льоду (особливо в районах промислової та аматорської підлідної риболовлі та льодових переправ).
 2. Під час руху по льоду варто звертати увагу на його поверхню, обходити небезпечні місця та ділянки, покриті товстим шаром снігу. Особливо обережними слід бути в місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами промислових підприємств, що впадають у водний об’єкт, з кущами і травою, що виступають над поверхнею.
 3. Перш ніж ступити на лід, дізнайтеся про товщину льоду на водному об’єкті. У різних місцях річок і озер товщина льоду може бути різною. У гирлах річок і притоках міцність льоду послаблюється течією. Морський лід набагато слабший за прісноводний. Міцність льоду можна частково визначити візуально.
 4. На водних об’єктах безпечним вважається лід при температурі повітря нижче 0 °С:

для одного пішохода - синюватого або зеленуватого відтінку, завтовшки не менше 5-7 см (лід блакитного кольору найміцніший, білого - міцність удвічі менша, сірий колір свідчить про присутність води у товщі льоду),

для групи людей (масові переправи пішки) - завтовшки не менше 15 см (дистанція 5 м у колоні по 4 особи);

при масовому катанні на ковзанах - завтовшки не менше 25 см,

для переправи вантажного автомобіля вагою 15 т- завтовшки не менше 35-43 см (дистанція в колоні не менше 35м);

для гусеничного трактора, тягача вагою 20 т - завтовшки не менше 40-60 см (дистанція в колоні не менше 30м).

 1. При переході через замерзлий водний об’єкт необхідно користуватися обладнаними льодовими переправами або прокладеними стежками. У разі їх відсутності необхідно переконатися в міцності льоду за допомогою плішні.

Якщо лід недостатньо міцний, потрібно припинити рух і повертатися своїми слідами назад, роблячи перші кроки, не відриваючи ноги від поверхні льоду (ковзаючи).

Забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг.

 1. При масовому переході водного об’єкта пішки по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 м та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду.         

Малогабаритні, але важкі вантажі транспортуються санями або іншими засобами з найбільшою площею опори на поверхню льоду.

 1. Користуватися майданчиками, обладнаними на водних об’єктах для катання на ковзанах, дозволяється лише після ретельної перевірки міцності льоду.  Товщина льоду повинна бути не менше 12 см, а під час масового катання не менше 25 сантиметрів.
 2. У разі переходу водного об’єкта на лижах рекомендується користуватися прокладеною лижнею, а за їївідсутності - ділянкою, вкритою сухим снігом. Перш ніж рухатися, потрібно відстебнути кріплення лиж і зняти петлі лижних палиць з рук. Якщо є рюкзак або ранець, необхідно його узяти на одне плече. Відстань між лижниками має бути не менше 5-6 м. Під час руху лижник, який іде першим, ударами палиць перевіряє міцність льоду та контролює його стан.      
 3. Під час підльодного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато ополонок, стрибати і бігати по льоду, скупчуватися у великі групи. Пробивати ополонки для риболовлі або з іншою метою дозволяється на відстані не менше 5-6 м одна від одної.

10. Кожний рибалка повинен мати  із собою рятувальний жилет та лінь завтовшки 15-20 м з петлею на одному кінці і важком вагою 400-500 г на іншому кінці.

.

Провідний

спеціаліст ВПМІІ                                                                       О.С.Федорченко

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2867 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
253 (7.2 %)
за межами Кагарличчини в Україні
224 (6.38 %)
за кордоном
168 (4.78 %)
архів Анонси подій

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 28.07.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трохименка, Героїв Крут, Будівельників, Челюскіна, Степова, Демиденка, Гоголя, Єдності.

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти