26 травня 2019 року, неділя, 21:43
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
НЕБЕЗПЕЧНІ КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ

                                     Небезпечний  карантинний організм

  Із початком встановлення середньодобової температури +12°С у кінці травня – на початку червня місяця на деревах та кущах ми помічаємо павутинні гнізда на кінцях гілок, де міститься велика кількість маленьких гусениць темно-зеленого кольору,– гусінь американського білого метелика.  

Зафіксовано, що гусінь АБМ пошкоджує понад 250 видів кущів і дерев лісових та декоративних, найпоширеніші види: клен американський, шовковиця, яблуні, груші, вишні. Гусінь шкідника повністю об’їдає листя на деревах, що призводить до ослаблення  та можливої загибелі окремих рослин. Розповсюджується американський білий метелик шляхом природних перельотів, павутинні гнізда з гусеницями – вітром, транспортними засобами, лялечки в пакувальному матеріалі з тарою.

При виявленні павутинних гнізд необхідно провести обрізування і обпалювання павутинних гнізд із гусеницями, використання стовбурових ловчих поясів з гофрованого паперу чи мішковини, при можливості слід обробити виявлені гнізда з гусеницями інсектицидами, дозволеними до використання в Україні.

Одне незнищене гніздо дасть тисячі таких гнізд у наступному році. Доля ваших насаджень і їхній естетичний вигляд – у ваших руках.      

 

 

 Злісний карантинний бур’ян

 Амброзія полинолиста – це злісний карантинний бур’ян, однорічна рослина, яка розвиває в процесі вегетації могутню надземну масу та кореневу систему. Надмірно висушує і виснажує ґрунти, викликає алергічні реакції в людини. Зовні схожа на полин звичайний. Зустрічається на необроблених ділянках, на узбіччях залізничних, шосейних, ґрунтових доріг, по берегах ставків, по вулицях, на присадибних ділянках.

Потрапивши в культурні посіви та маючи потужну кореневу систему і надземну масу, виносить із ґрунту велику кількість поживних речовин, а це позначається на врожайності.

Амброзія полинолиста особливо шкідлива в період цвітіння (червень-вересень). Пилок під час цвітіння, потрапляючи в дихальні шляхи людини, сприяє появі алергії, симптомами може бути відчуття удушення. Корм тваринам із рослинами амброзії полинолистої не рекомендують.

Поширюється амброзія полинолиста насінням, засміченими зерновідходами, сіном, соломою. При виявленні вогнищ амброзії полинолистої – знищувати шляхом виривання рослин із корінням або робити низьке скошування перед початком фази цвітіння. Значний ефект можливо отримати при застосуванні гербіцидів, дозволених до використання в Україні. Практикують проводити залуження багаторічними злаковими чи злаково-бобовими травосумішами.

 О.М.Назаренко, провідний спеціаліст -

державний фітосанітарний інспектор              

 Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області, Кагарлицький пункт фітосанітарного контролю, м.Кагарлик, вул.Каштанова, 56, тел.: 045(73) 5-10-93.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти