19 лютого 2020 року, середа, 22:52
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
П’ять мільйонів від держави: Кагарлик ризикнув і виграв

Початок року - час підбивати підсумки. У Кагарлику протягом 2019 року зроблено багато. Заасфальтовано чимало доріг, відновлено тротуари, доріжки в парку тощо. Частина з них – за рахунок субвенції з держбюджету.

Кагарлик.City поспілкувався з міським головою Олександром Панютою стосовно проєктів, які були втілені в місті саме державним коштом.

І депутати, і підрядники зайняли господарську позицію

- Розпорядженням Кабміну №500-р, яке було прийнято в липні для міст районного значення - майбутніх центрів ОТГ, було передбачено субвенцію з державного бюджету для розвитку інфраструктури в сумі 10 млн 904 тис. 248 грн, - розповідає Олександр Панюта. - Зроблено це було ще Урядом Гройсмана. Але після того, як змінився склад Кабміну, певний час ці кошти були притримані. І ми не могли передбачити, чи їх гарантовано віддадуть, чи ні. Перші два транші, що надійшли, “зависли” на рахунках держказначейства. (Тоді новий Кабмін проводив перевірку.) Але ми ризикнули і знайшли підрядників, які все ж погодилися працювати в борг, під наші гарантії проплати. Сприяли цьому наші депутати міської ради. Вони зайняли господарську позицію і прийняли рішення, що якщо держава не дасть коштів на оплату робіт, то їх буде оплачено з міського бюджету розвитку 2020 року.

Тож підрядники почали виконувати роботи ще у вересні.

Субвенція з держабюджету для розвитку інфраструктури Кагарлика склала 5 млн 230 тис. 483 грн.

Першими об’єктами були частково провулок Сергієнка та вулиця Горького, а також вулиці Історична, Піонерська, Комарова. Ці об’єкти були виконані орієнтовно на суму 3 млн 200 тис. грн. Також ми розпочали капітальний ремонт східців у нашому парку-пам’ятці (156759 грн). Це ті сходи, що йдуть від Калинового Яру нагору.

Але транші і далі притримувалися. Виникли ризики непроплати. Тому ми припинили щось далі втілювати. Єдине, що ми ще зробили, - в жовтні провели тендерні процедури з капремонту вулиці Степова. І зареєстрували юридичне зобов’язання у нас в казначействі. Але згодом прийшло нове розпорядження Кабміну. Ним було зменшено субвенції на міста районного значення. І нам залишили суму 5 млн 230 тис. 483 грн. Коли ми побачили це розпорядження, то зрозуміли, що проплата буде.

Тож ми ризикнули і дали “добро” підряднику працювати на вулиці Степовій і встигли виконати роботи ще й на цій вулиці. Тому Історичну (217467 грн), Сергієнка (261840 грн), Піонерську та Комарова (1454925 грн), Степову (1638363 грн), Горького (частково) та Кільцеву (1455566 грн) і сходи в парку ми практично завершили. Єдине, що ми не ризикнули, класти на сходи гранітну плитку. Тому дозволили підряднику замовити плитку і роботи зупинили. Але той об’єм робіт, який був виконаний, нам профінансували. Тому ми розрахувалися за все.

Я дякую і нашому казначейству, і його керівнику Володимиру Бездітному особисто, і керівництву держави, і Кабміну, який очолював Володимир Гройсман, і нинішньому Кабміну Олексія Гончарука, що нас почули і дали ці кошти. А ті, хто не ризикнув і не перереєстрував зобов’язання, у тих кошти були зняті. Ми ж просили, зверталися до Кабміну. Велику роль тут зіграла Асоціація міст України, вони постійно піднімали цю тему на засіданні Кабміну, у пресі. І нас почули.

Придбали малу механізацію для обслуговування парку-пам’ятки на 45563 грн.

Так, це лише половина від початкової суми, але для нашого міста – це такий значний ресурс, який нам багато що допоміг зробити. Бо, дійсно, на порозі створення об’єднаної громади в місті ще дуже багато доріг, які треба відремонтувати. Адже люди хочуть жити в нормальних умовах, ходити по асфальтованих дорогах.

Окрім того, у нас залишилося ще трохи резерву – кошти вивільнилися, бо ми не ризикнули класти плитку. Тому придбали малу механізацію для парку-пам’ятки. Це: мотокосарка, машинка для підстригання трави, повітродувка і бензопилка (загалом – 45563 грн).

Додатковий ресурс

Завдяки тому, що ми отримали ці 5 мільйонів, у нас вивільнився ресурс. Бо ж зникли ризики, що не буде оплати з держбюджету і що доведеться платити власними коштами. Тому за рішенням депутатів на передостанній сесії минулого року ми виділили субвенцію райбюджету на відділ освіти для шкіл – 320 тисяч, на лікарню для придбання комп’ютерів – 130 тисяч. По 80 тисяч для навчальних закладів – це великий ресурс. На школи ці кошти пішли на інтерактивні дошки і по 30 тисяч – на придбання матеріалів. Також школи самі обирали, що кому було потрібніше, нагальніше. Наприклад, ЗОШ №3 розрахувалася за проєкт благоустрою. Підтримали ми і Центр первинної медико-санітарної допомоги, виділивши їм кошти на дві морозильні камери. Крім того, на відділ культури виділили 20 тисяч на придбання обладнання: на проєктор та екран. Для бібліотек – 10 тисяч на книги. Погодьтеся, в кінці року це був непоганий подарунок. Усі кошти, які нам надійшли, освоїли до копійки. Все під нуль витратили для користі громади.

 

https://kagarlyk.city/read/misto/60560/pyat-miljoniv-vid-derzhavi-kagarlik-riziknuv-i-vigrav

 
архів Анонси подій

У четвер, 20.02.2020 р., о 15.00 

у приміщенні міського Будинку культури відбудеться 

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 2019 РІК

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти