17 грудня 2017 року, неділя, 11:56
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Надійний дах
12 червня 2017 року 23:48

Чимало успішних проектів у нашому місті втілюється завдяки співпраці влади і громади. Зокрема, за «Програмою підтримки діяльності органів самоорганізації населення у м. Кагарлику на 2015 - 2020 роки» здійснюються ремонти доріг, відновлення вуличного освітлення, будівництво дитячих і спортивних майданчиків, ремонти дахів і мереж у багатоквартирних будинках тощо. Якщо є ініціатива з боку мешканців вулиці, мікрорайону, багатоквартирного будинку, а також готовність співфінансувати ту чи іншу добру справу, міська влада охоче йде назустріч, докладаючи левову частку коштів із бюджету.

Саме шляхом співфінансування було нещодавно виконано капітальний ремонт даху чотириповерхового будинку по вулиці Каштановій, 32а. Замість  старого шиферного покриття, яке вже боялося примх погоди, нині будинок укритий бордово-червоною надійною металочерепицею, що служитиме довгі роки. І не лише тому, що матеріал довговічний, а ще й тому, що мешканці будинку, вклавши в ремонт власні кошти, берегтимуть покриття даху, уникаючи його пошкодження від встановлення там численних телевізійних антен тощо.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2475 (81.55 %)
в Кагарлицькому районі
233 (7.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
183 (6.03 %)
за кордоном
144 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти