17 грудня 2017 року, неділя, 11:53
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Питання – різні, реакція – швидка
14 червня 2017 року 16:00

Під час прямого телефонного зв’язку Кагарлицького міського голови Олександра Панюти з мешканцями міста 14 червня пролунало сім дзвінків.

Перший дзвінок від Надії Іванівни з вулиці Франка сигналізував про необхідність вирубки порості кленків на території орендованої кондитерською фабрикою «Лагода» земельної ділянки, які стали справжнісіньким розплідником для так званого американського метелика. Доручення направити відповідне звернення до керівництва підприємства щодо усунення недоліків було дано першому заступникові міського голови О.А.Пурію.

Надію Іванівну ж із завулку Каштановий турбувала незавершеність, на її думку, ремонту дорожнього покриття біля її подвір’я. В.о. директора КП «Міськрембудсервіс» О.А.Стеценку було дано доручення зустрітись із додзвонювачкою, розглянути проблему на місці і внести пропозиції щодо її вирішення.

Пані Тамара Рябокрис із вулиці Зеленського просила допомогти прибрати цеглу від розбитої внаслідок падіння яблуні веранди на її подвір’ї, апелюючи до того, що її племіннику, учаснику АТО, було надано допомогу у вивезенні зайвої землі з приватного обійстя. Олександр Олексійович пояснив, що в приватних володіннях мають прибирати їхні власники, а такого роду допомога надається лише родинам учасників АТО, проте доручив секретарю міськради Л.Є.Коваль на місці розібратися з ситуацією і по можливості організувати надання необхідної допомоги.

«Дорожнє» питання порушила Валентина Іванівна Ісакова з вулиці Горького. Міський голова роз’яснив, що проект ремонту дорожнього покриття вулиці з 1 по 44 номер вже виготовлено, дорогу включено в обласну програму на 2017 рік, і цю ділянку буде відремонтовано.

Питанням благоустрою переймалась і Тетяна Василівна з багатоповерхівки по вулиці Каштанова, 2, попросивши посприяти у вивезенні гілок та листя зі сміттєзбирального майданчика її будинку. Доручення в 10-тиденний термін відреагувати на звернення отримав директор КЖЕП В.П.Зеленько.

Протягом відведеної на прямий зв’язок години ще одне «дорожнє» питання прозвучало від пані Галини, яка бідкалася станом проїзду з вулиці Островського на вулицю Тургенєва. Міський голова інформував, що ремонтні роботи нині там уже виконуються

Останніми зателефонували депутати міськради В.Г.Мамій та В.С.М’ясніков із приводу облаштування вбиралень у центрі міста. Олександр Олексійович повідомив, що днями почне функціонувати вбиральня біля входу до базару по вулиці Стадіонна, на черзі – встановлення вже готового туалетного блоку в районі РЦДЮТ біля дитмайданчика «Рошен», замовлено проект капітального ремонту міського туалету біля Будинку культури. 

Ірина ЮРЧЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2475 (81.55 %)
в Кагарлицькому районі
233 (7.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
183 (6.03 %)
за кордоном
144 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти