17 грудня 2017 року, неділя, 11:51
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зберегти і примножити
15 червня 2017 року 00:45

В актовому залі міської ради 14 червня відбувся семінар-навчання з підвищення кваліфікації на тему «Збереження та відтворення ландшафтного та біотичного різноманіття природних комплексів та зелених зон міст і селищ як складових регіональних екомереж».

Міський голова Олександр Панюта привітав учасників семінару, серед яких – керівництво і спеціалісти міської та сільських рад Кагарличчини, міського паркового господарства та комунальних підприємств Кагарлика, державні  службовці та працівники природоохоронних установ районної ланки, члени екологічного клубу «ЕКОС». Науковці кафедри заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління прочитали змістовні лекції на теми: «Зелені зони населених пунктів України як складові екомереж», «Сучасні підходи і принципи формування, збереження та збагачення фіторізноманіття зелених зон міст і селищ», «Роль заповідних парків у оптимізуванні насаджень урбосистем», «Ліси зелених зон та використання їхнього рекреаційного потенціалу». Обговоривши питання структури і формування національної, регіональної та локальних екомереж, екологічного моніторингу, менеджменту об’єктів природно-заповідного фонду, просвітницької діяльності, а також отримавши рекомендації щодо оптимізації озеленення за сучасними технологіями, керування екосистемами природно-заповідного фонду та рекреаційною діяльністю в межах заповідних зон, слухачі отримали відповідні свідоцтва встановленого зразка. А ще – завдання відвідати столичний парк «Феофанія» і Кагарлицький парк-пам’ятку як зразки успішного втілення проектів збереження та примноження краси природи.

На завершення відбувся брифінг для представників місцевих ЗМІ, в ході якого міський голова Олександр Панюта розповів про масштаби робіт із благоустрою парку-пам’ятки загальнодержавного значення «Кагарлицький». А масштаби ці, за твердженнями науковців ДЕА, вражають: після першого їхнього знайомства з парком у листопаді 2014 року відбулися суттєві позитивні зміни: реконструйований головний вхід із кованою аркою і фонтанною площею, капітально відремонтоване покриття алей, благоустрій меморіального комплексу, спорудження двох нових ротонд, початок у справі відродження скульптурного ансамблю парку тощо. Вчені зі столиці пообіцяли своє сприяння в оптимізації подальших робіт із реконструкції парку-пам’ятки. На згадку про місто Олександр Панюта вручив гостям сувенірні герби Кагарлика, а перший заступник міського голови Олег Пурій – книги кагарличанина-краєзнавця Олександра Салія.

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2475 (81.55 %)
в Кагарлицькому районі
233 (7.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
183 (6.03 %)
за кордоном
144 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти