13 грудня 2017 року, середа, 03:32
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Рекорд дзвінків
9 серпня 2017 року 20:17

Під час «Прямого зв’язку» 9 серпня надійшла рекордна кількість телефонних звернень – чотирнадцять. Відповідали на телефонні дзвінки перший заступник міського голови Олег Пурій і секретар міської ради Любов Коваль, оскільки міський голова був у відрядженні.

Три дзвінки були від мешканців вул. Зеленського, які подякували за відремонтований спуск по дорозі, але в один голос просили для своєї вулиці якісного асфальтового покриття. Проте коштів міського бюджету для цього недостатньо: необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію і домогтися включення виконання цього проекту в обласну програму (тільки в цьому році за таким сценарієм планується асфальтування п’яти вулиць міста), а на це потрібен час.

Віра Кузьмівна Сербин цікавилася, чому Свято-Троїцький храм у Кагарлику належить Московському патріархату, але питання діяльності релігійних організацій не в компетенції міської ради: віруючі разом зі своїми духовними наставниками мають вирішувати питання конфесійної приналежності без втручання влади.

Телефонувала Меланія Кузьмівна Покрепа, мешканка вул. Челюскіна, яка повторно скаржилася на бур’яни в городі померлої сусідки, але цього разу дала координати її дочки, до якої й буде офіційне звернення міських служб щодо необхідності наведення ладу на успадкованій земельній ділянці.

Депутат районної ради Петро Бурий стурбовано повідомив про те, що на об’єкті ТОВ «КЕС-1» тривають монтажні роботи попри заборону до з'ясування його екологічної безпеки, а депутат міської ради Максим Воловенко інформував про потребу вирішення соціально-побутових проблем однієї з кагарлицьких родин, і їхні сигнали було взято до уваги для відповідного реагування.

Надія Іванівна Поліщук, а також Петро Іванович Пустовий, пенсіонери з вул. Франка, занепокоєні тим, що не працюють радіоточки. На жаль, «Укртелеком» перебуває у приватній власності, а його власники не виділяють коштів на утримання дротового радіозв’язку, і цілі регіони по Україні давно не мають дротового радіо. Тим не менше керівництво місцевого підрозділу ПАТ «Укртелеком» за клопотанням і матеріальної підтримки міської влади вже не раз усувало неполадки радіозв’язку, тож буде спроба вирішити проблему й цього разу.

Пенсіонерка-інвалід Софія Олексіївна, що самотньо проживає в багатоквартирному будинку по вул. Каштановій, стривожено повідомила, що в кімнаті не горить лампочка, і директор КЖЕП Владислав Зеленько, що був присутній під час «Прямого зв’язку», тут же дав телефонне доручення електрику допомогти старенькій.

Олена Петрівна Жукова з  вул. Молодіжної подякувала міській раді за сумлінну роботу інспектора з благоустрою, який дбає про підтримання належного порядку в мікрорайоні, а також звернулася з ряду проблемних питань: огорожі біля колишнього гуртожитку цукрозаводу, люка і розритої комунальниками ділянки біля колишнього клубу цукрозаводу. З усіх питань було дано вичерпні відповіді або доручення виконавцям. Олена Петрівна зобов’язалася знайти місцевого мешканця, який має підключення до мережі Інтернет-провайдера «Кристал», щоб можна було при подальшому розширенні міської системи відеоспостереження встановити відеокамеру в їхньому мікрорайоні.

Пані Яременко порушила давню проблему аварійно-небезпечної будівлі колишнього клубу цукрозаводу, яку не вдається вирішити. Власник споруди, придбавши її чимало років тому, хотів там облаштувати торговельний центр, але місцеві жителі виступили проти такого наміру, і той, змінивши юридичну адресу, став недосяжним для спроб зв’язатися з ним; але пошуки недбайливого господаря руїни тривають.

А пані Таміленко бідкалася, що по вулиці Ковпака, де вона мешкає, виконувався ямковий ремонт дороги, а до їхнього кутка ремонтники не дійшли. Керівник «Міськрембудсервісу» Микола Стеценко отримав доручення вивчити питання і внести пропозиції щодо його вирішення.

Насамкінець зателефонувала Галина Степанівна Пінчук із Бородянки. Вона часом навідується в Кагарлик, де тривалий час жила і працювала на ниві освіти. Їй подобається наше чудове місто, радують приємні зміни в ньому, але гірке враження справив на неї занедбаний стан могили  Народного артиста України Василя Дашенка. У міській раді пообіцяли зв’язатися з родичами Дашенка, які мають доглядати за місцем поховання, а комунальники отримали доручення виконати обкошування прилеглої території.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2461 (81.54 %)
в Кагарлицькому районі
232 (7.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
181 (6 %)
за кордоном
144 (4.77 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти