13 грудня 2017 року, середа, 03:24
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Крок до єднання
5 жовтня 2017 року 17:46

Чергова ХХХІ сесія Кагарлицької міської ради VІІ скликання відбулася 5 жовтня. На початку обранці кагарличан схвалили проект рішення Кагарлицької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розроблений спільною робочою групою представників територіальних громад міста і 26 сільських рад району.

Депутати внесли також необхідні зміни до бюджету поточного року для вирішення назрілих питань, зокрема для забезпечення фінансування міських комунальних підприємств, капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях Коцюбинського, Симиренка, окремих доріжок у міському парку тощо. Було прийнято до комунальної власності громади міста фактичні витрати (з коригуванням) на реконструкцію водозабірного вузла з облаштуванням станції знезалізнення по вулиці Стадіонній, які безоплатно передано на баланс КП «Кагарликводоканал»; на безоплатній основі передано з балансу на баланс певні товарно-матеріальні цінності (так, РЦДЮТ отримав підставку для квітів, а відділ культури, туризму, національностей та релігій – мультимедійний проектор із екраном). Традиційно  найдовше розглядалися земельні питання, але завдяки системі «Рада Голос» процедура ухвалення рішень відбувалася без затримок.

Крім того, ухвалено текст звернення до відповідних інстанцій із приводу реформування судової гілки влади з метою збереження цієї структури в Кагарлику; розглядалося питання щодо виконання одного з попередніх рішень, яке стосується діяльності КП «Кагарлицький міський ринок», за клопотанням районної ради погоджено напрямок використання раніше виділеної міською радою субвенції; ухвалено рішення про початок опалювального сезону (він першочергово стартує в закладах соціальної сфери); прийнято рішення щодо надання в оренду землі площею понад 1 га для ведення особистого селянського господарства з 2018 року на конкурсній основі.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто» 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2461 (81.54 %)
в Кагарлицькому районі
232 (7.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
181 (6 %)
за кордоном
144 (4.77 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти