13 грудня 2017 року, середа, 03:25
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
День бійця територіальної оборони
7 жовтня 2017 року 14:12

У Кагарлику 7 жовтня відбулося районне свято з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Захід проводився вперше, як і по всій Київській області, з метою популяризації та підняття престижу підрозділів територіальної оборони, створених для підвищення обороноздатності, захисту інтересів громади у військовий час.

Патріотичне свято розпочалося урочистим мітингом на площі Незалежності за участю в.о. голови РДА Романа Коваленка, голови районної ради Івана Семцова, міського голови Олександра Панюти та його першого заступника Олега Пурія, військового комісара Вячеслава Харчевського, організаційного ядра загону територіальної оборони Кагарлицького району, представників учнівської молоді, громадськості, ЗМІ. Від учасників урочистого заходу було покладено квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та Меморіалу Слави в міському парку. З нагоди свята Подяками РДА і районної ради та цінними подарунками відзначено солдата Юрія Домантовича, стрільця 1 взводу територіальної оборони; капітана Антона Гоцюка, командира 4 взводу роти охорони; лейтенанта Олега Швеця, командира 6 взводу 406 загону  територіальної оборони; солдата Олександра Шпака, сапера 8 окремого стрілецького батальйону. Подяки міського голови та цінні подарунки було вручено лейтенантові Андрію Коваленку, командиру 8 взводу 406 загону територіальної оборони; солдатові Роману Осадчому, стрільцеві 8 окремого стрілецького батальйону, а військовий комісар вручив Подяку молодшому лейтенанту Андрієві Левченку, командиру 4 взводу 406 загону територіальної оборони.

Потім на площі пройшов концерт дитячої патріотичної пісні; для учнів загальноосвітніх закладів району було організовано екскурсію до Галереї Слави учасників АТО. Серед старшокласників відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту, тактико-спеціальної, вогневої та медичної підготовки, переможцями в яких стали учні Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»; друге командне місце посіла ЗОШ №1, третє – ЗОШ №2 ім. В.П.Дашенка. Ряд допризовників було відзначено за кращий особистий результат у змаганнях.

Усіх учасників свята пригощали чаєм із печивом, а також смачним кулішем із польової кухні за рецептом кухарів районного споживчого товариства.

 

Інф. газети «Рідне місто»

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2461 (81.54 %)
в Кагарлицькому районі
232 (7.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
181 (6 %)
за кордоном
144 (4.77 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти