13 грудня 2017 року, середа, 03:23
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Рух є!
11 жовтня 2017 року 10:12

Початок нового опалювального сезону комунальне підприємство Київської облради «Кагарликтепломережа» планує з використанням дорогого газового палива, а потім перейти на дешевші альтернативні енергоносії. Є запевнення керівництва підприємства, що споживачі, серед яких близько двох із половиною сотень родин кагарличан, будуть узимку в теплі. Але чи відчуватимуть вони комфорт восени – це ще питання. Міська влада вже розпорядилася почати опалювальний сезон, і для обігріву закладів соціальної сфери залучено інших виробників теплової енергії.

За кілька днів до 15 жовтня – формальної дати початку нового опалювального сезону – «Кагарликтепломережа» доставила таки до котельні по вул. Загородній два сучасні котли, що працюють на альтернативних енергоносіях, і за максимально стислі строки вони мають бути встановлені. До відома мешканців прилеглого мікрорайону: занизький димохід, який торік використовувався для дров’яних котлів, розібрано; підготовано фундамент для нової, вищої труби. Крім того, нові котли мають давати менше шкідливих викидів, у комплекті обладнання – потужні економайзери, які раціональніше використовуватимуть альтернативну енергію.

Нові твердопаливні котли, як запевнив керівник КП КОР «Кагарликтепломережа» Володимир Гонтаровський, незабаром будуть встановлені й на котельні по вул. Стадіонній, яка має обігрівати, зокрема, й дев’ятиповерховий будинок по вул. Парковій, 18: там проживає основний контингент населення, що користується централізованим опаленням.

Отже, рух, є, і це не може не радувати. Але чи це справді поступальний рух, чи метушня на місці – час покаже. Вселяє надію те, що Володимир Гонтаровський – досвідчений менеджер, знаючий фахівець, недаремно ж обласне керівництво продовжило із ним контракт на новий термін.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2461 (81.54 %)
в Кагарлицькому районі
232 (7.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
181 (6 %)
за кордоном
144 (4.77 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти