16 липня 2018 року, понеділок, 08:02
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ремонту просять уже не дороги, а доріжки
15 лиспопада 2017 року 15:36

Лише чотири телефонні звернення надійшли до міського голови Олександра Панюти під час «Прямого зв’язку» 15 листопада.

Масштабне асфальтування доріг по міських вулицях зняло багато проблемних питань, що раніше порушувалися в ході таких діалогів. Але перший дзвінок від Ніни Євтихіївни Баскевич із вул. Городецької стосувався потреби ямкового ремонту заїзду з вул. Став’янки на вул. Городецьку, а також тротуару по ліву сторону Став’янки. За асфальтні роботи в такий передзимовий час уже не візьметься жоден підрядник, вирішити питання можна буде хіба наступного року. Тим не менше голова доручив керівникові КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку вивчити можливість для виправлення ситуації до снігопадів.

Павло Михайлович Прокопенко, інвалід І групи, звернувся з проханням посприяти в придбанні інвалідного візка з електроприводом. Оскільки бюджетних коштів на такі цілі міська рада витрачати не може, голова обіцяв звернутися до відповідних соціальних служб, а вже вони в міру своїх можливостей вирішуватимуть це питання, оскільки потрібно враховувати потребу медичного огляду з метою дотримання вимог безпеки тощо.

Олена Петрівна Жукова з вул. Молодіжної просила підсипати гранвідсівом доріжку в їхньому мікрорайоні, а також прибрати сміття під муром колишнього цукрозаводу, розчистити гілки дерев, що вростають у сітку огорожі кладовища по вул. Тургенєва, а депутат міської ради Віталій М’ясніков, що зателефонував насамкінець, клопотав за своїх виборців, яким дошкуляє яма в кінці вул. Тургенєва. Директор КП «Міськрембудсервіс» Микола Стеценко занотував відповідні доручення міського голови щодо вивчення проблемних питань і усунення недоліків.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2853 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
253 (7.24 %)
за межами Кагарличчини в Україні
222 (6.35 %)
за кордоном
167 (4.78 %)
архів Анонси подій

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 16.07.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Зої Космодем’янської, Толстого, Чайковського, Тургенєва, Олега Кошового, Надзаводська, Піонерська, Маяковського, Комарова, Лесі Українки, Тичини, провулок Тургенєва, Південна, Чехова, 8 Березня. 

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти