25 березня 2018 року, неділя, 08:31
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ремонту просять уже не дороги, а доріжки
15 лиспопада 2017 року 15:36

Лише чотири телефонні звернення надійшли до міського голови Олександра Панюти під час «Прямого зв’язку» 15 листопада.

Масштабне асфальтування доріг по міських вулицях зняло багато проблемних питань, що раніше порушувалися в ході таких діалогів. Але перший дзвінок від Ніни Євтихіївни Баскевич із вул. Городецької стосувався потреби ямкового ремонту заїзду з вул. Став’янки на вул. Городецьку, а також тротуару по ліву сторону Став’янки. За асфальтні роботи в такий передзимовий час уже не візьметься жоден підрядник, вирішити питання можна буде хіба наступного року. Тим не менше голова доручив керівникові КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку вивчити можливість для виправлення ситуації до снігопадів.

Павло Михайлович Прокопенко, інвалід І групи, звернувся з проханням посприяти в придбанні інвалідного візка з електроприводом. Оскільки бюджетних коштів на такі цілі міська рада витрачати не може, голова обіцяв звернутися до відповідних соціальних служб, а вже вони в міру своїх можливостей вирішуватимуть це питання, оскільки потрібно враховувати потребу медичного огляду з метою дотримання вимог безпеки тощо.

Олена Петрівна Жукова з вул. Молодіжної просила підсипати гранвідсівом доріжку в їхньому мікрорайоні, а також прибрати сміття під муром колишнього цукрозаводу, розчистити гілки дерев, що вростають у сітку огорожі кладовища по вул. Тургенєва, а депутат міської ради Віталій М’ясніков, що зателефонував насамкінець, клопотав за своїх виборців, яким дошкуляє яма в кінці вул. Тургенєва. Директор КП «Міськрембудсервіс» Микола Стеценко занотував відповідні доручення міського голови щодо вивчення проблемних питань і усунення недоліків.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

-  29.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Горького.

-  30.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Бригадна, Миру, Каштанова та провулок Каштановий.

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 27 березня 2018 року о 10.00:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

З метою своєчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2602 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
241 (7.53 %)
за межами Кагарличчини в Україні
204 (6.38 %)
за кордоном
153 (4.78 %)
Офіційні сайти