16 грудня 2017 року, субота, 10:58
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ремонту просять уже не дороги, а доріжки
15 лиспопада 2017 року 15:36

Лише чотири телефонні звернення надійшли до міського голови Олександра Панюти під час «Прямого зв’язку» 15 листопада.

Масштабне асфальтування доріг по міських вулицях зняло багато проблемних питань, що раніше порушувалися в ході таких діалогів. Але перший дзвінок від Ніни Євтихіївни Баскевич із вул. Городецької стосувався потреби ямкового ремонту заїзду з вул. Став’янки на вул. Городецьку, а також тротуару по ліву сторону Став’янки. За асфальтні роботи в такий передзимовий час уже не візьметься жоден підрядник, вирішити питання можна буде хіба наступного року. Тим не менше голова доручив керівникові КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку вивчити можливість для виправлення ситуації до снігопадів.

Павло Михайлович Прокопенко, інвалід І групи, звернувся з проханням посприяти в придбанні інвалідного візка з електроприводом. Оскільки бюджетних коштів на такі цілі міська рада витрачати не може, голова обіцяв звернутися до відповідних соціальних служб, а вже вони в міру своїх можливостей вирішуватимуть це питання, оскільки потрібно враховувати потребу медичного огляду з метою дотримання вимог безпеки тощо.

Олена Петрівна Жукова з вул. Молодіжної просила підсипати гранвідсівом доріжку в їхньому мікрорайоні, а також прибрати сміття під муром колишнього цукрозаводу, розчистити гілки дерев, що вростають у сітку огорожі кладовища по вул. Тургенєва, а депутат міської ради Віталій М’ясніков, що зателефонував насамкінець, клопотав за своїх виборців, яким дошкуляє яма в кінці вул. Тургенєва. Директор КП «Міськрембудсервіс» Микола Стеценко занотував відповідні доручення міського голови щодо вивчення проблемних питань і усунення недоліків.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2474 (81.57 %)
в Кагарлицькому районі
233 (7.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
182 (6 %)
за кордоном
144 (4.75 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти