25 березня 2018 року, неділя, 08:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У Кагарлику будуватимуть басейн
21 лиспопада 2017 року 22:27

Біля двох десятків різнопланових питань увійшло до порядку денного чергового засідання виконкому Кагарлицької міської ради, яке провів 21 листопада Олександр Панюта.

Насамперед було схвалено детальний план території полігону твердих побутових відходів, розглянутий перед тим на громадських слуханнях: об’єкт передбачається розмістити згідно з Генеральним планом на кількакілометровій відстані від міста.

На засіданні було також заслухано і взято до відома звіти про стан заготівлі сільськогосподарської продукції, організацію харчування дітей у дитсадках, а також про роботу інспектора з благоустрою міста, ефективність використання та збереження комунального майна, переданого в користування (оренду) суб’єктам господарювання. Надано ряд дозволів: на передачу в оренду комунального майна, підключення до міської системи водопостачання, зрізання аварійних дерев, на дарування житлових будинків та ін.   Ще одним рішенням зобов’язано одного з мешканців міста демонтувати паркан, самовільно встановлений на проїзді загального користування. Традиційно розглянуто заяви щодо надання матеріальної допомоги: декому, хто її вже отримував, відмовлено; впорядковано кілька поштових адрес; розглянуто протоколи про адмінправопорушення з накладанням стягнення у вигляді попередження за проживання в Кагарлику без реєстрації; кілька питань стосувалося ордерів на житло.

Прийнято рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальні ремонти: дорожнього покриття по вул. Ватутіна (від №1 до №17), освітлення по вул. Столичній, Незалежності, Парковій, Каштановій, Став'янці, Миронівській, Тургенєва, Росавській, Шевченка, а також прибудинкової території та відмостки по вул. Героїв Небесної Сотні, 5. Затверджено проектно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники (з коригуванням) капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Тичини та Лесі Українки; затверджено також акти виконаних робіт та передачі фактичних витрат по ряду об’єктів, де виконувалися капітальні ремонти: вул. Сестер Куян та Довженка, Східна (№№1-19), Коцюбинського, Городецька (частково), Яблунева, Берегова (частково), Симиренка, Чапаєва (№№1-73, 76-90 та з’їзд до провул. Чапаєва); фактичні витрати, понесені на капремонт, безкоштовно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс».   

Районній раді надано згоду на збір вихідних даних для будівництва басейну в Кагарлику по вул. Стадіонній.

Заслухано звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року: показники виносяться на сесійне затвердження.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

-  29.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Горького.

-  30.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Бригадна, Миру, Каштанова та провулок Каштановий.

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 27 березня 2018 року о 10.00:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

З метою своєчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2602 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
241 (7.53 %)
за межами Кагарличчини в Україні
204 (6.38 %)
за кордоном
153 (4.78 %)
Офіційні сайти