16 липня 2018 року, понеділок, 08:01
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У Кагарлику будуватимуть басейн
21 лиспопада 2017 року 22:27

Біля двох десятків різнопланових питань увійшло до порядку денного чергового засідання виконкому Кагарлицької міської ради, яке провів 21 листопада Олександр Панюта.

Насамперед було схвалено детальний план території полігону твердих побутових відходів, розглянутий перед тим на громадських слуханнях: об’єкт передбачається розмістити згідно з Генеральним планом на кількакілометровій відстані від міста.

На засіданні було також заслухано і взято до відома звіти про стан заготівлі сільськогосподарської продукції, організацію харчування дітей у дитсадках, а також про роботу інспектора з благоустрою міста, ефективність використання та збереження комунального майна, переданого в користування (оренду) суб’єктам господарювання. Надано ряд дозволів: на передачу в оренду комунального майна, підключення до міської системи водопостачання, зрізання аварійних дерев, на дарування житлових будинків та ін.   Ще одним рішенням зобов’язано одного з мешканців міста демонтувати паркан, самовільно встановлений на проїзді загального користування. Традиційно розглянуто заяви щодо надання матеріальної допомоги: декому, хто її вже отримував, відмовлено; впорядковано кілька поштових адрес; розглянуто протоколи про адмінправопорушення з накладанням стягнення у вигляді попередження за проживання в Кагарлику без реєстрації; кілька питань стосувалося ордерів на житло.

Прийнято рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальні ремонти: дорожнього покриття по вул. Ватутіна (від №1 до №17), освітлення по вул. Столичній, Незалежності, Парковій, Каштановій, Став'янці, Миронівській, Тургенєва, Росавській, Шевченка, а також прибудинкової території та відмостки по вул. Героїв Небесної Сотні, 5. Затверджено проектно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники (з коригуванням) капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Тичини та Лесі Українки; затверджено також акти виконаних робіт та передачі фактичних витрат по ряду об’єктів, де виконувалися капітальні ремонти: вул. Сестер Куян та Довженка, Східна (№№1-19), Коцюбинського, Городецька (частково), Яблунева, Берегова (частково), Симиренка, Чапаєва (№№1-73, 76-90 та з’їзд до провул. Чапаєва); фактичні витрати, понесені на капремонт, безкоштовно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс».   

Районній раді надано згоду на збір вихідних даних для будівництва басейну в Кагарлику по вул. Стадіонній.

Заслухано звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року: показники виносяться на сесійне затвердження.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2853 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
253 (7.24 %)
за межами Кагарличчини в Україні
222 (6.35 %)
за кордоном
167 (4.78 %)
архів Анонси подій

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 16.07.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Зої Космодем’янської, Толстого, Чайковського, Тургенєва, Олега Кошового, Надзаводська, Піонерська, Маяковського, Комарова, Лесі Українки, Тичини, провулок Тургенєва, Південна, Чехова, 8 Березня. 

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти