16 грудня 2017 року, субота, 10:59
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У Кагарлику будуватимуть басейн
21 лиспопада 2017 року 22:27

Біля двох десятків різнопланових питань увійшло до порядку денного чергового засідання виконкому Кагарлицької міської ради, яке провів 21 листопада Олександр Панюта.

Насамперед було схвалено детальний план території полігону твердих побутових відходів, розглянутий перед тим на громадських слуханнях: об’єкт передбачається розмістити згідно з Генеральним планом на кількакілометровій відстані від міста.

На засіданні було також заслухано і взято до відома звіти про стан заготівлі сільськогосподарської продукції, організацію харчування дітей у дитсадках, а також про роботу інспектора з благоустрою міста, ефективність використання та збереження комунального майна, переданого в користування (оренду) суб’єктам господарювання. Надано ряд дозволів: на передачу в оренду комунального майна, підключення до міської системи водопостачання, зрізання аварійних дерев, на дарування житлових будинків та ін.   Ще одним рішенням зобов’язано одного з мешканців міста демонтувати паркан, самовільно встановлений на проїзді загального користування. Традиційно розглянуто заяви щодо надання матеріальної допомоги: декому, хто її вже отримував, відмовлено; впорядковано кілька поштових адрес; розглянуто протоколи про адмінправопорушення з накладанням стягнення у вигляді попередження за проживання в Кагарлику без реєстрації; кілька питань стосувалося ордерів на житло.

Прийнято рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальні ремонти: дорожнього покриття по вул. Ватутіна (від №1 до №17), освітлення по вул. Столичній, Незалежності, Парковій, Каштановій, Став'янці, Миронівській, Тургенєва, Росавській, Шевченка, а також прибудинкової території та відмостки по вул. Героїв Небесної Сотні, 5. Затверджено проектно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники (з коригуванням) капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Тичини та Лесі Українки; затверджено також акти виконаних робіт та передачі фактичних витрат по ряду об’єктів, де виконувалися капітальні ремонти: вул. Сестер Куян та Довженка, Східна (№№1-19), Коцюбинського, Городецька (частково), Яблунева, Берегова (частково), Симиренка, Чапаєва (№№1-73, 76-90 та з’їзд до провул. Чапаєва); фактичні витрати, понесені на капремонт, безкоштовно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс».   

Районній раді надано згоду на збір вихідних даних для будівництва басейну в Кагарлику по вул. Стадіонній.

Заслухано звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року: показники виносяться на сесійне затвердження.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2474 (81.57 %)
в Кагарлицькому районі
233 (7.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
182 (6 %)
за кордоном
144 (4.75 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти