23 травня 2018 року, середа, 21:45
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Порив ліквідовано!
14 лютого 2018 року 15:32

«Без води – ні туди, ні сюди», – гласить народна мудрість, і час від часу справедливість цієї думки нам доводиться відчувати на практиці, коли виникають аварійні ситуації в міській системі водопостачання. Але недремно стоять на вахті наші комунальники: як тільки система дає збій, вони одразу знаходять місце пошкодження і ліквідовують порив. Комунальне підприємство «Кагарликводоканал», очолюване досвідченим керівником Володимиром Черемисом, надійно забезпечує містян очищеною водою, яка надходить до їхніх помешкань із 12 артезіанських свердловин по мережах загальною довжиною 46,5 км. Звісно, мережі застарілі, але КП «Кагарликводоканал» планомірно здійснює ремонтні роботи (торік, скажімо, відремонтовано 1,5 км ветхих та аварійних мереж), виконано заміну 477 м водогону на поліетиленові труби; крім того, торік капітально відремонтовано 4 км каналізаційних мереж.

Підприємство успішно справляється з аварійними ситуаціями, одну з яких – на масиві в районі будинків  по вул. Каштановій, 40 та Білоцерківській, 8 – було ліквідовано нещодавно. Незважаючи на зимовий холод, працюючи у вихідні, коли інші містяни відпочивають, водоканалівці трудилися в поті чола, виконуючи свій професійний обов’язок. Між іншим, лише цього року фахівці «Кагарликводоканалу» оперативно ліквідували  пориви по вул. Горького, Жовтневій, Миру, Народній (тут було аж три аварійні ситуації), працюючи інколи і вдень, і вночі, у будень і в свято, – аби жителі нашого міста не відчували дискомфорту. І кагарличани вдячні їм за сумлінну працю.

Микола СЕМЕНЮК

Фото Павла МАЛЄЄВА

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2680 (81.38 %)
в Кагарлицькому районі
245 (7.44 %)
за межами Кагарличчини в Україні
210 (6.38 %)
за кордоном
158 (4.8 %)
архів Анонси подій

24 травня 2018 року о 14.00 у залі засідань

Кагарлицької міської ради 

відбудеться засідання виконавчого комітету

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 24.05.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Щорса, Нахімова, Кутузова;

- 25.05.2018 р. з 08.00  по 16.00 по вулиці Титова

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти