24 червня 2018 року, неділя, 00:55
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Успіхи ліцеїстів
9 березня 2018 року 10:20

Робота з обдарованими учнями – пріоритет діяльності педагогів Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей». Діти різних вікових категорій на рівні закладу постійно залучаються до участі в різноманітних конкурсах, інтелектуальних змаганнях, і кращі з них стають переможцями і призерами районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, творчих конкурсів, науково-дослідницької роботи в Малій академії наук тощо.

Так, у 2017/2018 навчальному році учень ІІ курсу Антон Баскевич (на знімку справа) здобув ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Допомагала долати труднощі в опануванні вершин знань і готувала Антона до цього успіху вчитель іноземних мов Т.Б.Філоненко.

Учениця І курсу Яна Мазепа (на знімку в центрі) виборола ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція «українська література», відділення «літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»). Тема її дослідження – «Особливості творчого стилю Наталени Королевої (на матеріалі циклу «Легенди старокиївські»). Керівником і наставником юної дослідниці є вчитель української мови і літератури Т.Б.Черненко.

Учень ІІ курсу Антон Севрюков (на знімку зліва) зайняв ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Підготував учня до успішного результату вчитель інформатики Б.В.Лісовенко.

Досягненню результативності в навчально-виховній роботі підпорядкована вся система методичної роботи нашого закладу, і адміністрація НВК на чолі з досвідченим керівником В.Г.Мамієм постійно дбає про створення належних умов для цього.

Лариса СЕМЕНЮК, заступник директора з навчально-виховної роботи

Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2790 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
250 (7.31 %)
за межами Кагарличчини в Україні
216 (6.32 %)
за кордоном
162 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо кагарличан і гостей нашого міста 24 червня на святкову розважальну програму до Дня молоді України:

Стадіон ФОКу

10.00. – волейбольні змагання.

Площа Незалежності

17.00 – фестиваль мультгероїв.

18.00 – розваги для молоді в стилі «Квест».

19.00 – святкова частина: виступ гурту «Hardwire». Привітання, нагородження. Виступи аматорів сцени та спортивні змагання.

21.00 DJ Merik  та  MC Ivan Anders.

Оргкомітет 

26 червня 2018 року в м.Києві заплановано проведення Другого щорічного загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці». Організаторами форуму є Верховний Суд, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Державна судова адміністрація України, Центр демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інститут Масової інформації, Національна спілка журналістів України, за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні. Онлайн-трансляцію Форуму буде здійснювати Юридична газета на окремому YouTube-каналі у вільному доступі за посиланням http://onlineinvou.com.ua/forum 260618/ .

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

26.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Миронівська, Черкаська.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 27 червня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти