16 грудня 2018 року, неділя, 06:04
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Чи буде тепломережа кагарлицькою, або Чи переїде суд?
5 квітня 2018 року 17:00

Чергова ХХХІХ сесія міської ради VІІ скликання відбулася 5 квітня.

Про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за 2017 рік на території м. Кагарлика інформував депутатів її керівник Михайло Римар, а про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Кагарлицького відділення поліції на території  міста доповів начальник ВП Ігор Небаба. Після запитань і відповідей обранці громади взяли отриману інформацію до відома.

На засіданні було ухвалено рішення про внесення змін до бюджету поточного року, зокрема за рахунок перевиконання дохідної частини спеціального фонду збільшено видатки шляхом міжбюджетних трансфертів на суму 51000 грн. (на загальну середню та дошкільну освіту та медицину); виділено також кошти на придбання тракторного причепа, капітальний ремонт свердловини по вул. Стадіонній, виготовлення проектної документації на будівництво станції очистки по вул. Козацькій; надано додаткове фінансування для потреб комунальних підприємств тощо. Безоплатно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс» систему відеоспостереження, міським бібліотекам – меблі та холодильник, ЗОШ №1 – волейбольну сітку.

Сесія направила звернення до Київської обласної ради щодо передачі майнового комплексу КП КОР «Кагарликтепломережа» в комунальну власність громади міста Кагарлика, а до Міністерства аграрної політики та продовольства, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області – звернення щодо передачі приміщення Державної насіннєвої інспекції Кагарлицькому окружному суду.

Розглянуто понад дев’яносто земельних питань, а в «різному»прийнято рішення про надання матеріальної допомоги інваліду війни І групи Григорію Шульзі на придбання будматеріалів для ремонту даху; надано дозвіл на списання з балансу КП «Міськрембудсервіс» застарілої техніки та обладнання тощо.

У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Олег Волошин. Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3092 (81.28 %)
в Кагарлицькому районі
263 (6.91 %)
за межами Кагарличчини в Україні
266 (6.99 %)
за кордоном
183 (4.81 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 19 грудня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року буде продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти