26 березня 2019 року, вівторок, 20:45
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Чи буде тепломережа кагарлицькою, або Чи переїде суд?
5 квітня 2018 року 17:00

Чергова ХХХІХ сесія міської ради VІІ скликання відбулася 5 квітня.

Про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за 2017 рік на території м. Кагарлика інформував депутатів її керівник Михайло Римар, а про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Кагарлицького відділення поліції на території  міста доповів начальник ВП Ігор Небаба. Після запитань і відповідей обранці громади взяли отриману інформацію до відома.

На засіданні було ухвалено рішення про внесення змін до бюджету поточного року, зокрема за рахунок перевиконання дохідної частини спеціального фонду збільшено видатки шляхом міжбюджетних трансфертів на суму 51000 грн. (на загальну середню та дошкільну освіту та медицину); виділено також кошти на придбання тракторного причепа, капітальний ремонт свердловини по вул. Стадіонній, виготовлення проектної документації на будівництво станції очистки по вул. Козацькій; надано додаткове фінансування для потреб комунальних підприємств тощо. Безоплатно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс» систему відеоспостереження, міським бібліотекам – меблі та холодильник, ЗОШ №1 – волейбольну сітку.

Сесія направила звернення до Київської обласної ради щодо передачі майнового комплексу КП КОР «Кагарликтепломережа» в комунальну власність громади міста Кагарлика, а до Міністерства аграрної політики та продовольства, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області – звернення щодо передачі приміщення Державної насіннєвої інспекції Кагарлицькому окружному суду.

Розглянуто понад дев’яносто земельних питань, а в «різному»прийнято рішення про надання матеріальної допомоги інваліду війни І групи Григорію Шульзі на придбання будматеріалів для ремонту даху; надано дозвіл на списання з балансу КП «Міськрембудсервіс» застарілої техніки та обладнання тощо.

У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Олег Волошин. Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  27 березня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Чергова LІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 28 березня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Публікуємо графік чергування лікарів Центру первинної медико-санітарної підготовки у вихідні та святкові дні протягом березня місяця:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 26.03.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Симиренка;

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3258 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.79 %)
за межами Кагарличчини в Україні
282 (7.04 %)
за кордоном
195 (4.87 %)
Офіційні сайти