27 квітня 2018 року, п'ятниця, 11:39
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Чи буде тепломережа кагарлицькою, або Чи переїде суд?
5 квітня 2018 року 17:00

Чергова ХХХІХ сесія міської ради VІІ скликання відбулася 5 квітня.

Про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за 2017 рік на території м. Кагарлика інформував депутатів її керівник Михайло Римар, а про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Кагарлицького відділення поліції на території  міста доповів начальник ВП Ігор Небаба. Після запитань і відповідей обранці громади взяли отриману інформацію до відома.

На засіданні було ухвалено рішення про внесення змін до бюджету поточного року, зокрема за рахунок перевиконання дохідної частини спеціального фонду збільшено видатки шляхом міжбюджетних трансфертів на суму 51000 грн. (на загальну середню та дошкільну освіту та медицину); виділено також кошти на придбання тракторного причепа, капітальний ремонт свердловини по вул. Стадіонній, виготовлення проектної документації на будівництво станції очистки по вул. Козацькій; надано додаткове фінансування для потреб комунальних підприємств тощо. Безоплатно передано на баланс КП «Міськрембудсервіс» систему відеоспостереження, міським бібліотекам – меблі та холодильник, ЗОШ №1 – волейбольну сітку.

Сесія направила звернення до Київської обласної ради щодо передачі майнового комплексу КП КОР «Кагарликтепломережа» в комунальну власність громади міста Кагарлика, а до Міністерства аграрної політики та продовольства, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області – звернення щодо передачі приміщення Державної насіннєвої інспекції Кагарлицькому окружному суду.

Розглянуто понад дев’яносто земельних питань, а в «різному»прийнято рішення про надання матеріальної допомоги інваліду війни І групи Григорію Шульзі на придбання будматеріалів для ремонту даху; надано дозвіл на списання з балансу КП «Міськрембудсервіс» застарілої техніки та обладнання тощо.

У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Олег Волошин. Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

Кагарлицька міська рада запрошує на роботу прибиральницю адмінприміщення міської ради - жінку віком до 50 років, працьовиту, чесну, порядну. Заробітна плата відповідно до чинного законодавства.

Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 15 травня 2018 року о 10.00.

Документи приймаються кожного дня до 17.00 у кабінеті № 5 (земельний відділ).

Об’єкт оцінки:

                                                                                     

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2618 (81.25 %)
в Кагарлицькому районі
243 (7.54 %)
за межами Кагарличчини в Україні
206 (6.39 %)
за кордоном
155 (4.81 %)
Офіційні сайти