27 квітня 2018 року, п'ятниця, 11:40
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Громадські слухання
12 квітня 2018 року 20:25

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта разом із головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим, заступником голови РДА Світланою Синюк 12 квітня  взяв участь у громадських слуханнях із питань вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку на території Кагарлицької міської ради. Захід  відбувся в міському Будинку культури.

У ході слухань начальник Кагарлицького відділення поліції Ігор Небаба прозвітував про роботу за І квартал 2018 року, зокрема про стан правопорядку та злочинності на території міста, окресливши проблемні питання, зокрема недостатню матеріально-технічну забезпеченість та неукомплектованість штату відділення поліції.

Крім того, керівник поліції підкреслив позитивний результат від рішення, прийнятого міською радою щодо обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час із 23.00 до 09.00  (рішення сесії Кагарлицької міської ради від 01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII) та встановлення в місті камер зовнішнього відео спостереження. На цей час по місту встановлено 63 камери (не враховуючи систем відеонагяду в дошкільних, загальноосвітніх закладах та РЦДЮТ), але разом із тим є необхідність покращення якості відеокамер, що дасть змогу ідентифікувати обличчя та розпізнавати номерні знаки транспортних засобів.

Також під час слухань виступив прокурор місцевої прокуратури Дмитро Котелевець, який вніс пропозицію щодо спільних із поліцією перевірок закладів у районі на предмет виявлення фактів незаконної організації грального бізнесу.

За матеріалами http://kagarlyk-rda.gov.ua

 
архів Анонси подій

Кагарлицька міська рада запрошує на роботу прибиральницю адмінприміщення міської ради - жінку віком до 50 років, працьовиту, чесну, порядну. Заробітна плата відповідно до чинного законодавства.

Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 15 травня 2018 року о 10.00.

Документи приймаються кожного дня до 17.00 у кабінеті № 5 (земельний відділ).

Об’єкт оцінки:

                                                                                     

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2618 (81.25 %)
в Кагарлицькому районі
243 (7.54 %)
за межами Кагарличчини в Україні
206 (6.39 %)
за кордоном
155 (4.81 %)
Офіційні сайти