23 жовтня 2018 року, вівторок, 23:22
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Після виступу в пресі
15 травня 2018 року 22:52

Храм, що оздоровлює...

В одному з попередніх чисел «Рідного міста» було опубліковано допис Ольги Никифорівни Гриценко «Залучати громадських активістів». Якщо стисло, то в ньому йшла мова про любов до рідного міста. Чимало мешканців вулиці Івана Франка підтримують думки авторки. Ось їхні вже міркування, висловлені під час стихійних обговорень у різних кутках житлового масиву Новобудови.

Надія Василівна: «Багатьом кагарличанам відомий пішохідний тротуар, що тягнеться від так званого «Чормету», низинною долиною аж до нашої вулиці. Щоправда, від тротуару до самої вулиці треба підійматися сходами, які деякі громадяни, що добре володіють почуттям гумору, жартома порівнюють із загальновідомими Потьомкінськими сходами в Одесі. Постає запитання: «Чому одні люди, прийшовши вранці до наших сходів, чистять їх від снігу чи слизького бруду, щоб інші, йдучи на роботу, а діти – до школи, могли безпечно зійти по них чи, навпаки,– піднятися ними?» Або: «Чому Марія Василівна та інші жінки садять обабіч сходів квіти, які милують наш зір, а інші бездумно зривають їх, витягують із корінням і відразу кидають поруч? Щоб ті квітоньки, плачучи, зів’яли?»

Як правильно підмітила Ольга Никифорівна у своїй кореспонденції, в кожного з нас є залишки розсади квітів, саджанців кущів, дерев, які можна розташувати в парку, яру, на галявині та леваді, а згодом самим же милуватися їхньою красою. Тож швидше берімося до діла!

Марія Василівна: «Природа нагородила нас незрівнянною красою. Тож не слід шкодувати зусиль, а всіляко підтримувати ту природну красу, дбати не тільки про день сьогоднішній, а й завтрашній, у якому жити нашим нащадкам...»

Я цілком згодна зі своїми сусідками. Дійсно, кожному живому на цій землі треба намагатися творити добро. Добро добром твориться і добром віддячується... Шкода, що часто-густо ми сприймаємо природу як свою власну своєрідну майстерню. А дивитися на неї треба, як на Храм... Він нас і надихає на добро, і, що головне,– оздоровлює...

Надія ПОЛІЩУК,відмінник охорони здоровя

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3002 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
259 (7.02 %)
за межами Кагарличчини в Україні
247 (6.7 %)
за кордоном
179 (4.85 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 24 жовтня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 24.10.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трояндова, Світанкова;

Кагарлицьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на Кагарличчині пероральна імунізація диких мясоїдних тварин розпочнеться з 24.09.2018 року:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти