20 лютого 2019 року, середа, 16:12
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ранок робочого дня
11 червня 2018 року 08:21

Після  того, як у місті в 1999 році було реорганізовано будівельну дільницю і переведено її, вже безіменну, у відомство міськради, виникло питання: чим буде займатися нова структура і як її назвати? Щодо ведення капітального будівництва вже був не той розмах, а ось із невеликими обягами і ремонтними роботами можна й необхідно було визначитись. Таким чином, спочатку склали назву: «міськрембуд»… Але молоді, романтично настроєні службовці міськради бажали чогось сучаснішого. І відшукали іноземне слово – сервіс, що означає – обслуговування. Таким чином, вийшло складне слово, яке юридично і стало відображати нашу діяльність: «рембудсервіс». А повністю: КП «Міськрембудсервіс», зі збереженням інфраструктури попереднього господарства. Як-от столярний цех, ремонтна майстерня, територія, складські приміщення…

Прагнули новизни і працівники контори нового підприємства. Знаючи з минулого, що будівельні роботи, ремонтні, обслуговуючі – це нерви, вирішили хоч трішки призупинити запал гарячих клієнтів і надумали прикріпити на дверях такі таблички: «Входячи, усміхнись…» і «Обернись та скажи добре слово»… Можливо, це – дрібниця, але саме в дусі створення  приємного настрою для кагарличан ми і намагаємося працювати.

На моєму робочому столі в кабінеті підприємства лежать, як кажуть, під рукою: карта доріг мікрорайону, книга правил дорожнього руху та дорожніх  знаків, збірник правил із експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, інша спеціальна література. Це тісно пов’язане з нашою роботою. А роботи тієї… Ось і зараз: сьома година 30 хвилин… Не встиг переглянути пошту, а вже пішли телефонні дзвінки. На Каштановій спиляли  старі сухі дерева: потрібно прибирати відходи, пеньки… На тій же вулиці не завершено косіння трави над дорогою… У місті розпочали фарбування лавочок, тиночків: потрібна фарба… Дорожники запрошують зробити замір виконаних робіт…  «Не забудьте направити транспорт для вивезення твердих побутових відходів…» Як і щодня, в кабінеті вже не засидишся. Роботу на день плануємо з відповідальними працівниками Володимиром Коваленком, Олександром Циганком, Василем Бубликом  почасти навіть по телефону…

Коло наших обов’язків – широке. Із благоустрою міста – упорядкування площ, скверів, вулиць, кладовищ, сміттєзвалищ, косіння трав улітку, а взимку прибирання снігу, посипання пісковою сумішшю доріг, тротуарів, а ще – догляд за вуличним освітленням, відеокамерами, а ще – поточний ремонт доріг, устаткування на дитячих майданчиках… Кагарличани бачать наших трудівників щодня: це люди у спецівках, які, мов мурахи, трудяться в різних точках поселення. І, погодьтеся, наш Кагарлик таки має своє своєрідне обличчя: зелений, квітучий, порівняно чистий. Оце і є сервіс.

Для виконання досить об’ємного кола робіт штат у нас невеликий. Усього 42 особи: всі вони – сумлінні трудівники. Наприклад, Володимир Миколенко – віртуоз електрозварювання, Віталій Черненко – водій КамАЗа, який постійно в дорозі… Та весь колектив, і в конторі, і на виробництві, як казав Іван Мазепа, один гуж тягнуть…

Перший візит мій – до дорожників. Вони нинішньої весни вже освоїли 500 тисяч точок  ямкового ремонту на міських дорогах. Але це ще не все… Проведуть черговий замір і знову за безпосередню роботу… А далі –  поспішаю на чергову нараду до мерії: там визначаться нові завдання…  Слід сказати, що з міськрадою й безпосередньо з міським головою О.О.Панютою у нас – постійна ділова співпраця: голова належить до категорії керівників-господарників, тож вникає у всі наші потреби – і ділові, й фінансові, разом із депутатами сприяє розширенню технічного оснащення підприємства, його осучаснення… Ось так і працюємо, як мовиться, в одній упряжці на благо нашого міста, на благо його мешканців. Така в нас робота. Хоч і двомісячник благоустрою вже завершено, але  місто розташоване на трасі, тож –  на виду, вважай,  усієї країни. Тут задніх пасти – не личить…

Микола СТЕЦЕНКО,

директор КП «Міськрембудсервіс» 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3231 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.84 %)
за межами Кагарличчини в Україні
278 (7 %)
за кордоном
193 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 21 лютого  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету:

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 20 лютого 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти