19 вересня 2018 року, середа, 03:23
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ранок робочого дня
11 червня 2018 року 08:21

Після  того, як у місті в 1999 році було реорганізовано будівельну дільницю і переведено її, вже безіменну, у відомство міськради, виникло питання: чим буде займатися нова структура і як її назвати? Щодо ведення капітального будівництва вже був не той розмах, а ось із невеликими обягами і ремонтними роботами можна й необхідно було визначитись. Таким чином, спочатку склали назву: «міськрембуд»… Але молоді, романтично настроєні службовці міськради бажали чогось сучаснішого. І відшукали іноземне слово – сервіс, що означає – обслуговування. Таким чином, вийшло складне слово, яке юридично і стало відображати нашу діяльність: «рембудсервіс». А повністю: КП «Міськрембудсервіс», зі збереженням інфраструктури попереднього господарства. Як-от столярний цех, ремонтна майстерня, територія, складські приміщення…

Прагнули новизни і працівники контори нового підприємства. Знаючи з минулого, що будівельні роботи, ремонтні, обслуговуючі – це нерви, вирішили хоч трішки призупинити запал гарячих клієнтів і надумали прикріпити на дверях такі таблички: «Входячи, усміхнись…» і «Обернись та скажи добре слово»… Можливо, це – дрібниця, але саме в дусі створення  приємного настрою для кагарличан ми і намагаємося працювати.

На моєму робочому столі в кабінеті підприємства лежать, як кажуть, під рукою: карта доріг мікрорайону, книга правил дорожнього руху та дорожніх  знаків, збірник правил із експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, інша спеціальна література. Це тісно пов’язане з нашою роботою. А роботи тієї… Ось і зараз: сьома година 30 хвилин… Не встиг переглянути пошту, а вже пішли телефонні дзвінки. На Каштановій спиляли  старі сухі дерева: потрібно прибирати відходи, пеньки… На тій же вулиці не завершено косіння трави над дорогою… У місті розпочали фарбування лавочок, тиночків: потрібна фарба… Дорожники запрошують зробити замір виконаних робіт…  «Не забудьте направити транспорт для вивезення твердих побутових відходів…» Як і щодня, в кабінеті вже не засидишся. Роботу на день плануємо з відповідальними працівниками Володимиром Коваленком, Олександром Циганком, Василем Бубликом  почасти навіть по телефону…

Коло наших обов’язків – широке. Із благоустрою міста – упорядкування площ, скверів, вулиць, кладовищ, сміттєзвалищ, косіння трав улітку, а взимку прибирання снігу, посипання пісковою сумішшю доріг, тротуарів, а ще – догляд за вуличним освітленням, відеокамерами, а ще – поточний ремонт доріг, устаткування на дитячих майданчиках… Кагарличани бачать наших трудівників щодня: це люди у спецівках, які, мов мурахи, трудяться в різних точках поселення. І, погодьтеся, наш Кагарлик таки має своє своєрідне обличчя: зелений, квітучий, порівняно чистий. Оце і є сервіс.

Для виконання досить об’ємного кола робіт штат у нас невеликий. Усього 42 особи: всі вони – сумлінні трудівники. Наприклад, Володимир Миколенко – віртуоз електрозварювання, Віталій Черненко – водій КамАЗа, який постійно в дорозі… Та весь колектив, і в конторі, і на виробництві, як казав Іван Мазепа, один гуж тягнуть…

Перший візит мій – до дорожників. Вони нинішньої весни вже освоїли 500 тисяч точок  ямкового ремонту на міських дорогах. Але це ще не все… Проведуть черговий замір і знову за безпосередню роботу… А далі –  поспішаю на чергову нараду до мерії: там визначаться нові завдання…  Слід сказати, що з міськрадою й безпосередньо з міським головою О.О.Панютою у нас – постійна ділова співпраця: голова належить до категорії керівників-господарників, тож вникає у всі наші потреби – і ділові, й фінансові, разом із депутатами сприяє розширенню технічного оснащення підприємства, його осучаснення… Ось так і працюємо, як мовиться, в одній упряжці на благо нашого міста, на благо його мешканців. Така в нас робота. Хоч і двомісячник благоустрою вже завершено, але  місто розташоване на трасі, тож –  на виду, вважай,  усієї країни. Тут задніх пасти – не личить…

Микола СТЕЦЕНКО,

директор КП «Міськрембудсервіс» 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2952 (81.5 %)
в Кагарлицькому районі
258 (7.12 %)
за межами Кагарличчини в Україні
236 (6.52 %)
за кордоном
176 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Публікуємо оголошення виконкому Кагарлицької міської ради про конкурси із визначення виконавців послуг зі збирання і вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків , а також від житлових будинків приватної форми власності у межах м. Кагарлика:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 26 вересня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти