24 червня 2018 року, неділя, 01:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ранок робочого дня
11 червня 2018 року 08:21

Після  того, як у місті в 1999 році було реорганізовано будівельну дільницю і переведено її, вже безіменну, у відомство міськради, виникло питання: чим буде займатися нова структура і як її назвати? Щодо ведення капітального будівництва вже був не той розмах, а ось із невеликими обягами і ремонтними роботами можна й необхідно було визначитись. Таким чином, спочатку склали назву: «міськрембуд»… Але молоді, романтично настроєні службовці міськради бажали чогось сучаснішого. І відшукали іноземне слово – сервіс, що означає – обслуговування. Таким чином, вийшло складне слово, яке юридично і стало відображати нашу діяльність: «рембудсервіс». А повністю: КП «Міськрембудсервіс», зі збереженням інфраструктури попереднього господарства. Як-от столярний цех, ремонтна майстерня, територія, складські приміщення…

Прагнули новизни і працівники контори нового підприємства. Знаючи з минулого, що будівельні роботи, ремонтні, обслуговуючі – це нерви, вирішили хоч трішки призупинити запал гарячих клієнтів і надумали прикріпити на дверях такі таблички: «Входячи, усміхнись…» і «Обернись та скажи добре слово»… Можливо, це – дрібниця, але саме в дусі створення  приємного настрою для кагарличан ми і намагаємося працювати.

На моєму робочому столі в кабінеті підприємства лежать, як кажуть, під рукою: карта доріг мікрорайону, книга правил дорожнього руху та дорожніх  знаків, збірник правил із експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, інша спеціальна література. Це тісно пов’язане з нашою роботою. А роботи тієї… Ось і зараз: сьома година 30 хвилин… Не встиг переглянути пошту, а вже пішли телефонні дзвінки. На Каштановій спиляли  старі сухі дерева: потрібно прибирати відходи, пеньки… На тій же вулиці не завершено косіння трави над дорогою… У місті розпочали фарбування лавочок, тиночків: потрібна фарба… Дорожники запрошують зробити замір виконаних робіт…  «Не забудьте направити транспорт для вивезення твердих побутових відходів…» Як і щодня, в кабінеті вже не засидишся. Роботу на день плануємо з відповідальними працівниками Володимиром Коваленком, Олександром Циганком, Василем Бубликом  почасти навіть по телефону…

Коло наших обов’язків – широке. Із благоустрою міста – упорядкування площ, скверів, вулиць, кладовищ, сміттєзвалищ, косіння трав улітку, а взимку прибирання снігу, посипання пісковою сумішшю доріг, тротуарів, а ще – догляд за вуличним освітленням, відеокамерами, а ще – поточний ремонт доріг, устаткування на дитячих майданчиках… Кагарличани бачать наших трудівників щодня: це люди у спецівках, які, мов мурахи, трудяться в різних точках поселення. І, погодьтеся, наш Кагарлик таки має своє своєрідне обличчя: зелений, квітучий, порівняно чистий. Оце і є сервіс.

Для виконання досить об’ємного кола робіт штат у нас невеликий. Усього 42 особи: всі вони – сумлінні трудівники. Наприклад, Володимир Миколенко – віртуоз електрозварювання, Віталій Черненко – водій КамАЗа, який постійно в дорозі… Та весь колектив, і в конторі, і на виробництві, як казав Іван Мазепа, один гуж тягнуть…

Перший візит мій – до дорожників. Вони нинішньої весни вже освоїли 500 тисяч точок  ямкового ремонту на міських дорогах. Але це ще не все… Проведуть черговий замір і знову за безпосередню роботу… А далі –  поспішаю на чергову нараду до мерії: там визначаться нові завдання…  Слід сказати, що з міськрадою й безпосередньо з міським головою О.О.Панютою у нас – постійна ділова співпраця: голова належить до категорії керівників-господарників, тож вникає у всі наші потреби – і ділові, й фінансові, разом із депутатами сприяє розширенню технічного оснащення підприємства, його осучаснення… Ось так і працюємо, як мовиться, в одній упряжці на благо нашого міста, на благо його мешканців. Така в нас робота. Хоч і двомісячник благоустрою вже завершено, але  місто розташоване на трасі, тож –  на виду, вважай,  усієї країни. Тут задніх пасти – не личить…

Микола СТЕЦЕНКО,

директор КП «Міськрембудсервіс» 

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2790 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
250 (7.31 %)
за межами Кагарличчини в Україні
216 (6.32 %)
за кордоном
162 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо кагарличан і гостей нашого міста 24 червня на святкову розважальну програму до Дня молоді України:

Стадіон ФОКу

10.00. – волейбольні змагання.

Площа Незалежності

17.00 – фестиваль мультгероїв.

18.00 – розваги для молоді в стилі «Квест».

19.00 – святкова частина: виступ гурту «Hardwire». Привітання, нагородження. Виступи аматорів сцени та спортивні змагання.

21.00 DJ Merik  та  MC Ivan Anders.

Оргкомітет 

26 червня 2018 року в м.Києві заплановано проведення Другого щорічного загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці». Організаторами форуму є Верховний Суд, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Державна судова адміністрація України, Центр демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інститут Масової інформації, Національна спілка журналістів України, за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні. Онлайн-трансляцію Форуму буде здійснювати Юридична газета на окремому YouTube-каналі у вільному доступі за посиланням http://onlineinvou.com.ua/forum 260618/ .

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

26.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Миронівська, Черкаська.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 27 червня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти