20 лютого 2019 року, середа, 15:47
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Краяни-ювіляри. Відомі постаті Кагарличчини, що народились у червні
13 червня 2018 року 11:05
  • Лісовий  Тимофій Григорович
  • Литвин Едуард Григорович

Шановні читачі! Ми продовжуємо знайомити вас із відомими та знаними постатями Кагарличчини: Лісовий Тимофій Григорович, Литвин Едуард Григорович.

Лісовий  Тимофій Григорович. Державний діяч, дбайливий господар.Народився 19 червня 1923  року  в с. Слобода Кагарлицького району Київської області. Після школи навчався в Ржищівському педагогічному училищі.  Вчителем працював рік. Розпочалася війна. На фронті був поранений. Після лікування повернувся в Кагарлик. Працював на керівних посадах, був кваліфікованим,  ініціативним та відповідальним фахівцем.

Нагороджений двома орденами Леніна, орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, Почесною грамотою Президії Української РСР. У 1966 році присвоєно звання Героя Соціалістичної праці.

21 серпня 2011 року пішов із життя.

 Литвин Едуард Григорович. Письменник. Народився 22 червня 1938  року  в с. Стави Кагарлицького району Київської області. Після закінчення десятирічки в 1955 році вступає до Львівського технічного училища №1. Працює інженером.

Поїздка до США у виробниче відрядження змінила його життя. Едуард Григорович був звільнений із посади директора і виключений із партії. Доля опинитися в місцях, віддалених  від центру життя, не спіткала його, він вчасно емігрував за кордон. В Угорщині створює власне підприємство та починає писати прозові твори. В них  згадує своє рідне село, історію якого добре знав. Герої  його творів – жителі рідного села. Творчий доробок  Литвина – 15 повістей, 20 оповідань, 16 образків та інші твори.

Член Спілки письменників  України (1994).

Помер 18 листопада 2000 року в Будапешті. У 2003 році  перепохований у Києві на Байковому цвинтарі. В цьому ж році на будівлі школи в рідних Ставах Едуарду Литвину відкрито меморіальну дошку.

 

Запрошуємо в читальний зал Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих для перегляду матеріалів інформаційної  виставки «Краяни – ювіляри. 2018».

 

                                                      Олена ШЕВЧЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3231 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.84 %)
за межами Кагарличчини в Україні
278 (7 %)
за кордоном
193 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 21 лютого  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету:

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 20 лютого 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти