19 вересня 2018 року, середа, 02:58
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Краяни-ювіляри. Відомі постаті Кагарличчини, що народились у червні
13 червня 2018 року 11:05
  • Лісовий  Тимофій Григорович
  • Литвин Едуард Григорович

Шановні читачі! Ми продовжуємо знайомити вас із відомими та знаними постатями Кагарличчини: Лісовий Тимофій Григорович, Литвин Едуард Григорович.

Лісовий  Тимофій Григорович. Державний діяч, дбайливий господар.Народився 19 червня 1923  року  в с. Слобода Кагарлицького району Київської області. Після школи навчався в Ржищівському педагогічному училищі.  Вчителем працював рік. Розпочалася війна. На фронті був поранений. Після лікування повернувся в Кагарлик. Працював на керівних посадах, був кваліфікованим,  ініціативним та відповідальним фахівцем.

Нагороджений двома орденами Леніна, орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, Почесною грамотою Президії Української РСР. У 1966 році присвоєно звання Героя Соціалістичної праці.

21 серпня 2011 року пішов із життя.

 Литвин Едуард Григорович. Письменник. Народився 22 червня 1938  року  в с. Стави Кагарлицького району Київської області. Після закінчення десятирічки в 1955 році вступає до Львівського технічного училища №1. Працює інженером.

Поїздка до США у виробниче відрядження змінила його життя. Едуард Григорович був звільнений із посади директора і виключений із партії. Доля опинитися в місцях, віддалених  від центру життя, не спіткала його, він вчасно емігрував за кордон. В Угорщині створює власне підприємство та починає писати прозові твори. В них  згадує своє рідне село, історію якого добре знав. Герої  його творів – жителі рідного села. Творчий доробок  Литвина – 15 повістей, 20 оповідань, 16 образків та інші твори.

Член Спілки письменників  України (1994).

Помер 18 листопада 2000 року в Будапешті. У 2003 році  перепохований у Києві на Байковому цвинтарі. В цьому ж році на будівлі школи в рідних Ставах Едуарду Литвину відкрито меморіальну дошку.

 

Запрошуємо в читальний зал Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих для перегляду матеріалів інформаційної  виставки «Краяни – ювіляри. 2018».

 

                                                      Олена ШЕВЧЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2952 (81.5 %)
в Кагарлицькому районі
258 (7.12 %)
за межами Кагарличчини в Україні
236 (6.52 %)
за кордоном
176 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Публікуємо оголошення виконкому Кагарлицької міської ради про конкурси із визначення виконавців послуг зі збирання і вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків , а також від житлових будинків приватної форми власності у межах м. Кагарлика:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 26 вересня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти