24 червня 2018 року, неділя, 00:58
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Краяни-ювіляри. Відомі постаті Кагарличчини, що народились у червні
13 червня 2018 року 11:05
  • Лісовий  Тимофій Григорович
  • Литвин Едуард Григорович

Шановні читачі! Ми продовжуємо знайомити вас із відомими та знаними постатями Кагарличчини: Лісовий Тимофій Григорович, Литвин Едуард Григорович.

Лісовий  Тимофій Григорович. Державний діяч, дбайливий господар.Народився 19 червня 1923  року  в с. Слобода Кагарлицького району Київської області. Після школи навчався в Ржищівському педагогічному училищі.  Вчителем працював рік. Розпочалася війна. На фронті був поранений. Після лікування повернувся в Кагарлик. Працював на керівних посадах, був кваліфікованим,  ініціативним та відповідальним фахівцем.

Нагороджений двома орденами Леніна, орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, Почесною грамотою Президії Української РСР. У 1966 році присвоєно звання Героя Соціалістичної праці.

21 серпня 2011 року пішов із життя.

 Литвин Едуард Григорович. Письменник. Народився 22 червня 1938  року  в с. Стави Кагарлицького району Київської області. Після закінчення десятирічки в 1955 році вступає до Львівського технічного училища №1. Працює інженером.

Поїздка до США у виробниче відрядження змінила його життя. Едуард Григорович був звільнений із посади директора і виключений із партії. Доля опинитися в місцях, віддалених  від центру життя, не спіткала його, він вчасно емігрував за кордон. В Угорщині створює власне підприємство та починає писати прозові твори. В них  згадує своє рідне село, історію якого добре знав. Герої  його творів – жителі рідного села. Творчий доробок  Литвина – 15 повістей, 20 оповідань, 16 образків та інші твори.

Член Спілки письменників  України (1994).

Помер 18 листопада 2000 року в Будапешті. У 2003 році  перепохований у Києві на Байковому цвинтарі. В цьому ж році на будівлі школи в рідних Ставах Едуарду Литвину відкрито меморіальну дошку.

 

Запрошуємо в читальний зал Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих для перегляду матеріалів інформаційної  виставки «Краяни – ювіляри. 2018».

 

                                                      Олена ШЕВЧЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2790 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
250 (7.31 %)
за межами Кагарличчини в Україні
216 (6.32 %)
за кордоном
162 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо кагарличан і гостей нашого міста 24 червня на святкову розважальну програму до Дня молоді України:

Стадіон ФОКу

10.00. – волейбольні змагання.

Площа Незалежності

17.00 – фестиваль мультгероїв.

18.00 – розваги для молоді в стилі «Квест».

19.00 – святкова частина: виступ гурту «Hardwire». Привітання, нагородження. Виступи аматорів сцени та спортивні змагання.

21.00 DJ Merik  та  MC Ivan Anders.

Оргкомітет 

26 червня 2018 року в м.Києві заплановано проведення Другого щорічного загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці». Організаторами форуму є Верховний Суд, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Державна судова адміністрація України, Центр демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інститут Масової інформації, Національна спілка журналістів України, за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні. Онлайн-трансляцію Форуму буде здійснювати Юридична газета на окремому YouTube-каналі у вільному доступі за посиланням http://onlineinvou.com.ua/forum 260618/ .

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

26.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Миронівська, Черкаська.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 27 червня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти