24 червня 2018 року, неділя, 01:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ПЕРЛИНА ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ
13 червня 2018 року 12:40

Останнім часом на сторінках «Рідного міста» спостерігається активізація громадських кореспондентів, які порушують питання дотримання належного порядку в Кагарлицькому парку. Мовляв, окремі відвідувачі не завжди дотримуються загальноприйнятих правил етики: «не помічають» урн і розкидають обгортки від цукерок, недопалки цигарок, соняшникове лушпиння та інші залишки своєї розважальної діяльності безпосередньо по зеленій зоні, вже були й елементи вандалізму стосовно гіпсових скульптур…  

Дійсно, парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький» належить до унікальних місцевих територій Київщини історичного характеру. Тут є штат постійних працівників, із техніки – трактори з причепами, дереводробильна машина, спеціальні бочки для доставки води, дорожні щітки, плуг…  Робітники забезпечені необхідними матеріальними засобами, технічними інструментами. До речі, міський голова О.О.Панюта намітив придбати ще й навісну дорожньо-прибиральну машину, за допомогою якої на вулицях міста буде збиратися прибортовий бруд.

Допитливий читач може здивуватися, мовляв, при чому тут прибирання вулиць  у місті силами робітників парку? Запитання цілком слушне. А річ у тому, що, крім  робіт по благоустрою  нашої перлини, ліквідації вищеназваних наслідків халатного «відпочинку» окремих відвідувучів, паркові робітники працюють і на оздобленні зелених зон райцентру (побілка, підрізка, санітарна чистка дерев, косіння трав тощо). Сумлінно виконують свої обов’язки трактористи Євген Липовий, Сергій Назаренко, Михайло Легкобит… Копіткі, щоразу нові завдання здійснюють різноробочі Надія Сушко, Микола Усиченко та, власне, всі (понад півтора десятка) трудівників.

Про обсяг зробленого ми періодично інформуємо читачів на сторінках газети. А ця кореспонденція приурочена, більш за все, роботі в межах нещодавно завершеного двомісячника благоустрою міста, адже тут ми займали одну з важливих трудових позицій.

Та все ж основне наше завдання – оберігати і примножувати природу парку, дбати про його належну чистоту, сприяти доброму настрою, зразковому відпочинку мешканців та гостей міста. Останнім часом тут проведена значна реконструкція навколофонтанної площі, яка перетворюється і на сезонний центр проведення важливих загальноміських заходів, урочистих зібрань, концертів, і це робить честь нашому колективу теж.

                                                                  Валерій ПЕТЛЕНКО, директор Адміністрації парку-пам’ятки   

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2790 (81.63 %)
в Кагарлицькому районі
250 (7.31 %)
за межами Кагарличчини в Україні
216 (6.32 %)
за кордоном
162 (4.74 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо кагарличан і гостей нашого міста 24 червня на святкову розважальну програму до Дня молоді України:

Стадіон ФОКу

10.00. – волейбольні змагання.

Площа Незалежності

17.00 – фестиваль мультгероїв.

18.00 – розваги для молоді в стилі «Квест».

19.00 – святкова частина: виступ гурту «Hardwire». Привітання, нагородження. Виступи аматорів сцени та спортивні змагання.

21.00 DJ Merik  та  MC Ivan Anders.

Оргкомітет 

26 червня 2018 року в м.Києві заплановано проведення Другого щорічного загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці». Організаторами форуму є Верховний Суд, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Державна судова адміністрація України, Центр демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інститут Масової інформації, Національна спілка журналістів України, за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні. Онлайн-трансляцію Форуму буде здійснювати Юридична газета на окремому YouTube-каналі у вільному доступі за посиланням http://onlineinvou.com.ua/forum 260618/ .

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

26.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Миронівська, Черкаська.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 27 червня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти