20 лиспопада 2018 року, вівторок, 19:49
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ПЕРЛИНА ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ
13 червня 2018 року 12:40

Останнім часом на сторінках «Рідного міста» спостерігається активізація громадських кореспондентів, які порушують питання дотримання належного порядку в Кагарлицькому парку. Мовляв, окремі відвідувачі не завжди дотримуються загальноприйнятих правил етики: «не помічають» урн і розкидають обгортки від цукерок, недопалки цигарок, соняшникове лушпиння та інші залишки своєї розважальної діяльності безпосередньо по зеленій зоні, вже були й елементи вандалізму стосовно гіпсових скульптур…  

Дійсно, парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький» належить до унікальних місцевих територій Київщини історичного характеру. Тут є штат постійних працівників, із техніки – трактори з причепами, дереводробильна машина, спеціальні бочки для доставки води, дорожні щітки, плуг…  Робітники забезпечені необхідними матеріальними засобами, технічними інструментами. До речі, міський голова О.О.Панюта намітив придбати ще й навісну дорожньо-прибиральну машину, за допомогою якої на вулицях міста буде збиратися прибортовий бруд.

Допитливий читач може здивуватися, мовляв, при чому тут прибирання вулиць  у місті силами робітників парку? Запитання цілком слушне. А річ у тому, що, крім  робіт по благоустрою  нашої перлини, ліквідації вищеназваних наслідків халатного «відпочинку» окремих відвідувучів, паркові робітники працюють і на оздобленні зелених зон райцентру (побілка, підрізка, санітарна чистка дерев, косіння трав тощо). Сумлінно виконують свої обов’язки трактористи Євген Липовий, Сергій Назаренко, Михайло Легкобит… Копіткі, щоразу нові завдання здійснюють різноробочі Надія Сушко, Микола Усиченко та, власне, всі (понад півтора десятка) трудівників.

Про обсяг зробленого ми періодично інформуємо читачів на сторінках газети. А ця кореспонденція приурочена, більш за все, роботі в межах нещодавно завершеного двомісячника благоустрою міста, адже тут ми займали одну з важливих трудових позицій.

Та все ж основне наше завдання – оберігати і примножувати природу парку, дбати про його належну чистоту, сприяти доброму настрою, зразковому відпочинку мешканців та гостей міста. Останнім часом тут проведена значна реконструкція навколофонтанної площі, яка перетворюється і на сезонний центр проведення важливих загальноміських заходів, урочистих зібрань, концертів, і це робить честь нашому колективу теж.

                                                                  Валерій ПЕТЛЕНКО, директор Адміністрації парку-пам’ятки   

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3048 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
261 (6.97 %)
за межами Кагарличчини в Україні
255 (6.81 %)
за кордоном
180 (4.81 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 21 листопада 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

21 листопада 2018 року о 15.00 у залі засідань

Кагарлицької міської ради 

відбудеться засідання виконавчого комітету

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

16 листопада 2018 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою:  вул. Кооперативна, 3 м. Кагарлик Київської обл. особистий прийом громадян здійснюватиме заступник прокурора Київської області Голинський Яроослав Олегович.

За інформацією  та для попереднього запису звертатися за телефоном (04573)5-13-43.

 

 

25 жовтня 2018 року 16:07

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення автобусної зупинки, що розташована за адресою: м. Кагарлик, вул. Став’янка (біля міської бібліотеки) і перебуває на балансі КП «Міськрембудсервіс».

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти