19 вересня 2018 року, середа, 02:37
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Знову про дороги і про радіо
13 червня 2018 року 15:45

Із п’яти телефонних звернень, що надійшли під час «Прямого зв’язку» з кагарличанами, що відбувся 13 червня, чотири стосувалися ремонту дороги по вул. Степовій. Лідія Таран, Наталія Коломієць та ще дві тамтешні жительки, які не представилися, нарікали на щебеневе дорожнє покриття, якому мало в чому допомогло й нещодавнє грейдерування. Відповідаючи на дзвінки, секретар міської ради Любов Коваль і перший заступник міського голови Олег Пурій інформували, що міська влада зробила все від неї залежне, подбавши про виготовлення необхідної проектно-кошторисної документації для ремонту дороги по Степовій, і її передано у відповідні обласні інстанції, а депутат обласної ради Сергій Будюк обіцяв своє сприяння у вирішенні питання з фінансуванням проекту. Залишається чекати оперативності з боку обласних структур, не завадило б і підготувати колективне звернення до обласного депутата для пришвидшення цього процесу. А тим часом  дано доручення керівнику КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку організувати необхідну підсипку на проблемних ділянках дороги.

А перше звернення було від мешканки вул. Чайковського Любові Максимівни, яка поскаржилася на проблему з радіозв’язком. Проблема ця, на жаль, характерна і для інших мікрорайонів, оскільки «Укртелеком» нині є приватною власністю, і дротове радіомовлення не цікавить господарів, хоч і стараннями керівництва Кагарлицької дільниці та за сприяння міської влади радіоточки в нас ще подають голос, на відміну від більшості регіонів України. Ось і цього разу міська рада надішле чергове звернення до місцевої дільниці з проханням зарадити справі.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2952 (81.5 %)
в Кагарлицькому районі
258 (7.12 %)
за межами Кагарличчини в Україні
236 (6.52 %)
за кордоном
176 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Публікуємо оголошення виконкому Кагарлицької міської ради про конкурси із визначення виконавців послуг зі збирання і вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків , а також від житлових будинків приватної форми власності у межах м. Кагарлика:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 26 вересня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти