22 вересня 2018 року, субота, 12:12
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
«ПООБІЦЯТИ Й НЕ ЗРОБИТИ – НЕ МОЖУ…»
11 липня 2018 року 20:35

Нарешті щедре літо обдарувало й Кагарлик рясними дощами, і вектор громадських звернень до міського голови Олександра Панюти різко змінився. То було мешканці багатоквартирних будинків скаржилися, що дахи діряві, а тепер глаголять про інше, бо ті дахи за сприяння міськради, самого голови й депутатів  відремонтовано, й дощ, як головний екзаменатор, виніс вердикт – надійно. Чим же тепер опікуються додзвонювачі?

Перший дзвінок пролунав від громадянки, яка себе не назвала, з вулиці Степової. Прохання її таке: «Коли вже і на нашій вулиці буде покладено асфальт?» Міський голова зазначив, що в райцентрі вже чимало вулиць мають таке покриття, а на черзі ще 28 кілометрів…  Підкреслив, що перші кроки щодо вирішення свого питання мешканці названої вулиці вже зробили, звернувшись до депутатів: саме вони – і міські, й обласні – можуть найкраще зарадити проблемі, винісши питання на сесії відповідних рад і прийнявши відповідне позитивне рішення про виділення коштів; віднайде частину коштів на складчину й міськрада. Але все це вирішиться не відразу. «Отже, пообіцяти й не зробити я не можу. Тому пропоную,– сказав голова,– для початку здійснити підсипку дороги по вашій вулиці відповідним матеріалом. Служба, очолювана М.І.Стеценком, виконає такий обсяг робіт уже незабаром».

«Навпроти мого будинку не горить нічне освітлення», – поскаржився мешканець будинку №9 з провулку Став’янського Олександр Миколайович.  –  «Не турбуйтеся, швидко будете зі світлом», – відповів голова.

«Їхав на Слободу і по дорозі спостеріг, що біля автобусних зупинок (навпроти фірми «КАГМА» й інших)  давно не прибиралося», – повідомив кагарличанин Василь Іванович. …Щодо цього дзвінка міський голова дав конкретні вказівки відповідним службам, пожурив відповідальних осіб, зазначивши: наше місто повинне бути чистим.

Подякувавши за дотримання в місті відповідного благоустрою, Наталя Василівна з Кагарлика висловила й нарікання на те, що стоянки таксі в місті – стихійні, наприклад, біля супермаркету АТБ – не пройти… Коментуючи цей дзвінок, О.О.Панюта зазначив, що в місті майже 50 таксистів працюють без ліцензій. На чергову сесію міськради якраз і  виноситься питання щодо впорядкування стоянок для таксі, затвердження проекту про зміни до правил експлуатації і користування цим видом транспорту…

Про обмеження швидкості автотранспорту в місті й, зокрема, навпроти будинку №44 по вулиці Став’янці закликала представників влади пенсіонерка Г.П.Єфіменко. Голова пообіцяв, що після всебічного вивчення цього питання його авторці буде надано  конкретну відповідь.

Завершальним акордом спілкування міського голови з кагарличанами став своєрідний авторський концерт відомої Клавдії Романівни Коляди, яка натхненно читала свої вірші на знак подяки за те, що вкрилася свіжим асфальтом її вулиця Нахімова і т. д.

 

Павло МАЛЄЄВ

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2956 (81.45 %)
в Кагарлицькому районі
258 (7.11 %)
за межами Кагарличчини в Україні
238 (6.56 %)
за кордоном
177 (4.88 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на Кагарличчині пероральна імунізація диких мясоїдних тварин розпочнеться з 24.09.2018 року:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башта - №1, свердловина - №2.: 

 Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщень автобусних зупинок, що розташовані за адресою: м. Кагарлик, вул. 97 Стрілецької дивізії (на повороті до ЗОШ № 3) та вул. Став’янка (біля міської бібліотеки):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 26 вересня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 26.09.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Кутузова, Суворова, Лугова

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти