20 лютого 2019 року, середа, 15:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
За заслуги – честь, а за порушення – кара
12 липня 2018 року 19:38

Чергова ХLII сесія міської ради VІІ скликання відбулася 12 липня в залі засідань адмінбудинку міської ради. 

Затвердивши після дебатів порядок денний, депутати внесли необхідні зміни до бюджету-2018, збільшивши, зокрема, видаткову частину загального фонду на фінансування закладів освіти шляхом міжбюджетних трансфертів (харчування дітей у школах міста, облаштування військово-спортивного майданчика тощо); у спеціальному фонді, зокрема, передбачено видатки на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Попова з двома під’їздами до кладовища, де похований народний артист України В.П.Дашенко. Крім того, збільшено статутний фонд КЖЕП для поліпшення фінансово-господарської діяльності та оновлення матеріально-технічної бази підприємства. Окремим рішенням Кагарлицькому відділенню поліції передано дві нагрудні відеокамери.

На сесії ухвалено рішення про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом» голови ФГ «Широкоступ» Олександра Широкоступа та голову сільськогосподарського кооперативу «Агробізнес» Григорія Кулініченка.

Було розглянуто шістдесят земельних питань, ухвалено Порядок надання відеоматеріалів, отриманих із міської системи відеоспостереження, згідно з чинним законодавством; депутати проголосували за надання міському голові частини щорічної відпустки.

У «різному» ухвалено рішення про створення комісії з оцінки стану житлового будинку по вул. Симиренка, 23 (цей об’єкт комунальної власності має виставлятися на продаж), а також за численними зверненннями жителів міста внесено зміни до п. 3.14. Правил благоустрою території м. Кагарлика, згідно з якими забороняється здійснювати рух і паркування в парках, скверах, на тротуарах і газонах; використовувати без спеціального дозволу місця паркування загального користування для стоянки транспортних засобів, що використовуються для надання платних послуг (таксі, нерегулярні пасажирські перевезення, вантажні перевезення, спецтехніку та ін. в центральній частині міста в радіусі 1 км від приміщення поштового зв’язку. Рішення стане підставою для правоохоронців щодо притягнення порушників до відповідальності.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3231 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.84 %)
за межами Кагарличчини в Україні
278 (7 %)
за кордоном
193 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 21 лютого  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету:

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 20 лютого 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти