22 лиспопада 2019 року, п'ятниця, 01:52
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Висновок отримано
4 липня 2019 року 16:41

Спекотна літня погода примушує шукати порятунок у водній прохолоді. Але чи можна купатися безпечно в тій чи іншій водоймі в наш екологічно тривожний час?..

У Кагарлицьку міську раду нещодавно надійшло звернення від жителів вул. Титова щодо стану води в Паськівському ставку, який простягається практично від центральної частини міста до його східних околиць. Міська влада зробила відповідний запит у Миронівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень, що входить до державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

4 липня отримано офіційну відповідь, із якої випливає, що в цілому вода в ставку відповідає нормам, у тому числі й щодо наявності лактозопозитивної кишкової палички. Є, щоправда, перевищення норми вмісту заліза однак фахівці пояснюють це  природними факторами, що не впливають на здоров’я відпочиваючих. А от надмірний вміст амонію свідчить про свіже органічне забруднення, і оскільки на берегах Паськівського ставу немає промислових підприємств чи тваринницьких комплексів, то місцевим мешканцям, зокрема й авторам звернення, варто бережливо ставитися до водойми, яка годиться для гарного відпочинку, і дбати про чистоту довкілля.

Нижче подано копію офіційної відповіді з Миронівського МРВЛД та результати досліджень. Для збільшення зображення – натисніть курсором.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти