19 лютого 2020 року, середа, 22:18
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Інспекція з питань захисту прав споживачів у Київській області звітує

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Київській області

інформує про проведену роботу в 4-ому кварталі

 

що стосується Меморандуму:

 

            У 2012 році Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Київській області та міськими і селищними радами Київської області, які входять до Всеукраїнської громадської організації «Асоціація малих міст України», підписано Меморандуми про співпрацю.

            Відповідно до Меморандуму, протягом ІVкварталу 2013 року в містах Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Фастів, Українка, смт. Бородянка проведено зустрічі спеціалістів Інспекції, керівництва та працівників міських та селищних рад із населенням цих регіонів з питання правової обізнаності громадян щодо захисту прав споживачів.

            Громадяни зверталися до представників контролюючих органів та органів місцевого самоврядування щодо реалізації вимог у разі придбання неякісного товару, поверненню коштів за цей товар, про відступи від умов договору при виконанні робіт та наданні послуг, купівлю товарів через мережу Інтернет, про наявність обмінного фонду при придбанні електропобутової техніки, перевезення на маршрутних автобусах пільгової категорії населення, гарантійних зобов’язань виконавця робіт, послуг при виготовленні металопластикових конструкцій та інше.

            У листопаді 2013 року керівництвом Інспекції проводилась «гаряча телефонна лінія» щодо розгляду питань, які хвилюють споживачів області при придбанні товарів у роздрібній торговельній мережі та при наданні послуг.

            що стосується перевізників:

 

На виконання плану роботи Інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області на ІVквартал 2013 року щодо дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів при наданні послуг з перевезення пасажирів Інспекцією проводилися перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутних автобусах загального користування в межах Київської області.

Інспекцією протягом ІVкварталу 2013 року здійснено 44 перевірки стану надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування (автобусів, які працюють в режимі маршрутного таксі). Порушення вимог чинного законодавства виявлено у 42 суб’єктів господарювання (95,4%).

Встановлено, 161 різного роду порушень, тобто по 3-4 порушення на кожне підприємство, зокрема відсутність інформації щодо витягу із Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, відомостей про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплаченого багажу, відомостей про найменування, адреси, телефони перевізника та страховика, про загальну пасажиромісткість із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів, щодо позначення місць розташування вогнегасника та аптечки, напису «Не курити», «Місця для пасажирів з дітьми та інвалідів», відсутність позначення місць розташування аварійних виходів із зазначенням способу їх відкриття, про вартість оплати за проїзд на маршруті.

що стосується перевірок нафтопродуктів:

 

Протягом ІVкварталу 2013 року Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Київській області, згідно плану роботи на ІVквартал 2013 року та заяв споживачів було перевірено 16 АЗС, в т.ч. 4 – позапланово. Порушення чинного законодавства про захист прав споживачів було встановлено на 9 АЗС.

   Всього за вище зазначений період було проінспектовано 240 тис. грн. нафтопродуктів; забраковано та тимчасово припинено реалізацію 99 тис. л. (41,3%), в т.ч. через невідповідність вимогам нормативних документів 30,1 тис. л. (30,4%). Бензини автомобільні та паливо дизельне, в кількості 24,7 тис. л. було забраковано на підставі лабораторних досліджень – через невідповідність їх вимогам нормативних документів через завищену масову частку сірки; 5,4 тис. л. бензину А-95 «Євро» вид І клас В через вміст води.

   68,9 тис. л. (69,6%) паливо-мастильних матеріалів було заборонено до реалізації через порушення ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів» без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар.

   За порушення Закону України «Про захист прав споживачів» винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності з накладенням на них штрафів на суму 1,1 тис. грн. Сума адміністративно-господарських санкцій застосованих до суб´єктів господарювання склала 752,2 тис. грн.

 
архів Анонси подій

У четвер, 20.02.2020 р., о 15.00 

у приміщенні міського Будинку культури відбудеться 

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 2019 РІК

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти