2 жовтня 2020 року, п'ятниця, 01:33
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Інспекція з питань захисту прав споживачів у Київській області звітує

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Київській області

інформує про проведену роботу в 4-ому кварталі

 

що стосується Меморандуму:

 

            У 2012 році Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Київській області та міськими і селищними радами Київської області, які входять до Всеукраїнської громадської організації «Асоціація малих міст України», підписано Меморандуми про співпрацю.

            Відповідно до Меморандуму, протягом ІVкварталу 2013 року в містах Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Фастів, Українка, смт. Бородянка проведено зустрічі спеціалістів Інспекції, керівництва та працівників міських та селищних рад із населенням цих регіонів з питання правової обізнаності громадян щодо захисту прав споживачів.

            Громадяни зверталися до представників контролюючих органів та органів місцевого самоврядування щодо реалізації вимог у разі придбання неякісного товару, поверненню коштів за цей товар, про відступи від умов договору при виконанні робіт та наданні послуг, купівлю товарів через мережу Інтернет, про наявність обмінного фонду при придбанні електропобутової техніки, перевезення на маршрутних автобусах пільгової категорії населення, гарантійних зобов’язань виконавця робіт, послуг при виготовленні металопластикових конструкцій та інше.

            У листопаді 2013 року керівництвом Інспекції проводилась «гаряча телефонна лінія» щодо розгляду питань, які хвилюють споживачів області при придбанні товарів у роздрібній торговельній мережі та при наданні послуг.

            що стосується перевізників:

 

На виконання плану роботи Інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області на ІVквартал 2013 року щодо дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів при наданні послуг з перевезення пасажирів Інспекцією проводилися перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутних автобусах загального користування в межах Київської області.

Інспекцією протягом ІVкварталу 2013 року здійснено 44 перевірки стану надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування (автобусів, які працюють в режимі маршрутного таксі). Порушення вимог чинного законодавства виявлено у 42 суб’єктів господарювання (95,4%).

Встановлено, 161 різного роду порушень, тобто по 3-4 порушення на кожне підприємство, зокрема відсутність інформації щодо витягу із Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, відомостей про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплаченого багажу, відомостей про найменування, адреси, телефони перевізника та страховика, про загальну пасажиромісткість із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів, щодо позначення місць розташування вогнегасника та аптечки, напису «Не курити», «Місця для пасажирів з дітьми та інвалідів», відсутність позначення місць розташування аварійних виходів із зазначенням способу їх відкриття, про вартість оплати за проїзд на маршруті.

що стосується перевірок нафтопродуктів:

 

Протягом ІVкварталу 2013 року Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Київській області, згідно плану роботи на ІVквартал 2013 року та заяв споживачів було перевірено 16 АЗС, в т.ч. 4 – позапланово. Порушення чинного законодавства про захист прав споживачів було встановлено на 9 АЗС.

   Всього за вище зазначений період було проінспектовано 240 тис. грн. нафтопродуктів; забраковано та тимчасово припинено реалізацію 99 тис. л. (41,3%), в т.ч. через невідповідність вимогам нормативних документів 30,1 тис. л. (30,4%). Бензини автомобільні та паливо дизельне, в кількості 24,7 тис. л. було забраковано на підставі лабораторних досліджень – через невідповідність їх вимогам нормативних документів через завищену масову частку сірки; 5,4 тис. л. бензину А-95 «Євро» вид І клас В через вміст води.

   68,9 тис. л. (69,6%) паливо-мастильних матеріалів було заборонено до реалізації через порушення ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів» без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар.

   За порушення Закону України «Про захист прав споживачів» винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності з накладенням на них штрафів на суму 1,1 тис. грн. Сума адміністративно-господарських санкцій застосованих до суб´єктів господарювання склала 752,2 тис. грн.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  7 жовтня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва індивідуальних житлових будинків за адресою вул. Архітекторів, м. Кагарлик, Київської області»:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3499 (81.39 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.09 %)
за кордоном
208 (4.84 %)
Офіційні сайти