22 лиспопада 2017 року, середа, 03:59
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області

 Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання Доручення голови Київської обласної держадміністрації Горгана О.Л. щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє:

По м. Ржищів працює громадська приймальня Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області, яка розташована за адресою вул. Соборна, 48. Договір оренди укладено з виконавчим комітетом Ржищівської міської ради.

Центральний вхід у будівлю обладнано пандусом, запасний вхід обладнано широкими дверима за відсутністю порогів та сходів, є кнопка виклику. На першому поверсі знаходиться туалетна кімната, пристосована для інвалідів (широкі двері, поручні, достатня площа, умивальник).

В фойє приміщення при вході в кабінет розміщена табличка громадської приймальні Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області по м. Ржищів із транслітерацією шифром Брайля та 3 стенди з  інформаційними матеріалами, графіками прийому керівництвом.

На дільниці працює 1 спеціаліст громадської приймальні, який в середньому обслуговує 12-15 осіб на день та проводить прийом громадян м. Ржищева та навколишніх сіл, а саме: с. Гребені, с. Б. Щучинка, с. Яблунівка, с. Кузьминці, с. Пивці. Спеціалістом управління надається весь спектр послуг, які передбачені  Методичними рекомендаціями щодо порядку обслуговування громадян спеціалістами територіальних управлінь ПФУ.

 Разом з тим повідомляємо, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року додатково створено пункти обслуговування громадян у Кагарлицькому районі в с. Мирівка, с. Шубівка, с. Стайки. Спеціалістами управління проводиться прийом місцевих мешканців та мешканців навколишніх сіл  відповідно до графіка  прийому, узгодженого з сільськими радами.

 

Начальник управління                                               Трохименко С.І.

 
архів Опитування
Ваше ставлення до питання про заборону торгівлі спиртним у Кагарлику в нічний час:
Я - за!
442 (62.43 %)
Я - проти!
266 (37.57 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

27.11.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях 97 Стрілецької дивізії, Білоцерківська, Дачна, Вознесенська. 

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти