22 лиспопада 2017 року, середа, 20:43
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Діяльність управління ПФУ у Кагарлицькому районі у 2013 році та перспективні напрямки роботи у 2014 році

Діяльність управління  ПФУ у Кагарлицькому районі у  2013 році та перспективні напрямки роботи у 2014 році

(розглянуто на сесії Кагарлицької міської ради 20.03.2014 року)

 

     Станом на 01.01.2014 р. на обліку у Кагарлицькому районі перебуває 14623 пенсіонерів, в т.ч. по м. Кагарлик 4862 (станом на 01.01.2013 – 4945, або 34%, зменшення на 83). Середній розмір пенсії становить 1459,69 грн., що більше на 58,92 грн. порівняно з середнім розміром на 01.01.2013 р., в т ч по м. Кагарлик – 1609,42 грн. (111% від районного рівня). Мінімальний розмір пенсії 949,0 грн. Виплачено пенсій по району за 2013 р. 254 млн. 199,6 тис.грн. (щомісячна виплата близько 21 млн.грн.), в тому числі особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 58 млн. 227,8 тис.грн., ветеранам війни 5 млн. 42,8 тис.грн., дітям війни 3 млн. 548,8 тис.грн.  За 2 місяці 2014 р. виплачено пенсій  в сумі  43 млн. 585,0 тис.грн. 

      Із 14623 пенсіонерів отримують пенсії:

-         за віком -11931 осіб

-         по інвалідності – 1836 осіб

-         по втраті годувальника – 512 осіб

-         за вислугу років – 139 осіб

-         соціальних пенсій – 145 ос

Осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 9430. 

1 категорія – 916

2 категорія -549

3 категорія – 94

4 категорія – 7873

Ветеранів війни -  1936 осіб, в т.ч :

-         інвалідів війни - 291 особа, в т ч. по м. Кагарлик – 178,

-         учасників бойових  дій – 144, в т ч. по м. Кагарлик – 17,

-         учасників війни – 1372 в т ч. по м. Кагарлик – 275,

-         дітей війни – 4566 осіб в т ч. по м. Кагарлик – 1164.

 

Виплата пенсій  здійснюється Кагарлицьким ЦПЗ № 6 та 23 відділеннями зв’язку, з яких 3 міські, 17 сільських, 3 пересувні (обслуговують 15 поштових індексів). Штат поштарів укомплектований  (працює 79 листонош). Кошти для здійснення  виплат надаються згідно затверджених лімітів. Через відділення поштового зв’язку пенсію отримують  6811 одержувачів пенсій, в т. ч. по м. Кагарлик 1043 (16%). У 2013 році виплачено пенсійних виплат через поштові відділення на суму 104,9 млн. грн.(або 42% від загальної суми виплат), за надання послуг по доставці пенсій сплачено поштового збору на суму 1,4 млн. грн. в умовах жорсткої економії державних коштів є необхідність виплати пенсій через банківські установи, адже враховуючи той факт, що середня пенсія у 2013 році становила близько 1460 грн., суми яка сплачена за доставку пенсій вистачило б для виплати місячного розміру пенсій для 960 пенсіонерів. Особливо актуально це для нашого міста, в якому є вибір банківських установ -5.

       Станом на 01.01.2014 року  зарахування  та виплата  пенсій  в районі проводиться 7 банківськими  установами, які обслуговують 8026  одержувачів  пенсій (в тому числі   військовослужбовців), що становить 55% від загальної кількості одержувачів пенсій.  Проблем із виплатою пенсій банками немає, але не у всіх селах району є банківські відділення.

       Більш молоді пенсіонери зазвичай вибирають виплату пенсій через банки, це зручно, адже можна отримати пенсійні виплати в зручний час, крім того існують пенсійні рахунки, що працюють на накопичення коштів. А люди старшого покоління віддають перевагу виплаті пенсій через пошту, коли поштар приходить додому і приносить пенсію особисто в руки.  Проте  в усіх договорах на виплату пенсій через банківські установи є пункт в якому прописано, що доставка пенсії за вибором пенсіонера може здійснюватися і за адресою його проживання.

        На сьогодні є досить актуальним питання своєчасної доставки пенсій. А тому зараз в районі проходить опитування пенсіонерів щодо роботи банківських установ та поштових відділень

        З жовтня 2013 року функції щодо адміністрування єдиного соціального внеску передані до Міністерства доходів і зборів України. Тому, облік платників єдиного соціального внеску, контроль за повною і своєчасною сплатою платежів здійснює в нашому районі Миронівська Міжрайонна Державна податкова інспекція.                   

       У Пенсійному фонді залишилися функції щодо ведення реєстру застрахованих осіб та адміністрування страхових внесків до 2004 року.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

       Станом на 01.03.2014 р.  борг по страхових внесках до УПФУ у Кагарлицькому районі  становить 39,9 тис.грн. з нього борг по внесках – 27,9 тис.грн., по фінансових санкціях- 11,7 тис.грн. та по пені -0,3 тис.грн.

       Всього боржників по страхових внесках -3. Два  з них це підприємства банкрути – АТП-13255 - 5,7 тис.грн. та АТП ОСС - 33,5 тис.грн. заборгованості. По АТП -13255  вже затверджено ліквідаційний баланс, найближчим часом заборгованість буде списано, а по АТП ОСС ситуація складніша. За інформацією земельного відділу за АТП ОСС рахується земля, належність якої на даний час з’ясовується.

     Частка дієвого боргу в загальній сумі заборгованості становить 1,5%, або 0,6 тис.грн.  це боржник - ПП Глушко Л.І. Вся сума боргу знаходиться на виконанні в ДВС. По даному боржнику було також подано  клопотання про порушення кримінальної справи за ст.382 ККУ за невиконання рішення суду, проте від Кагарлицького РВГУ МВС надійшла відмова в порушенні кримінального провадження з причини відсутності боржника за адресою.  Спільно з працівниками виконавчої служби неодноразово проводились виїзди до боржника, проте результати відсутні.    

 

      З 01.02.2014 року в управлінні Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі почав функціонувати відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян, .

       Цей відділ покликаний забезпечувати спрощення процедур отримання послуг, підвищення якості та комфортності їх надання, забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій при їх отриманні, а також скорочення термінів надання послуг через формування ефективної системи взаємодії з особою, що звертається, підвищення поінформованості про порядок, способи та умови їх отримання через функціонування постійно діючої системи інформаційного супроводження.Головноюметоюєзручність доступу усіх категорій громадян до необхідної інформаціїта надання будь-якої послуги кваліфіковано у найкоротший термін, забезпечення високого рівня культури консультаційного обслуговування громадян, особливо пенсіонерів без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за зональним чи дільничним принципом у межах одного управління

       Певні послуги у «єдиному вікні» можна отримати відразу, не вистоюючи черги під кабінетами: тут кваліфіковано нададуть роз’яснення, консультації з питань пенсійного забезпечення та видадуть повідомлення, довідки, виписки, інші документи з питань пенсійного забезпечення та сплати обов’язкових платежів, приймуть заяву та необхідні документи для призначення чи перерахунку пенсії, виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, видадуть пенсійне посвідчення, свідоцтво про загальнообов’язкове державне  пенсійне страхування, нададуть зразки та бланки заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, взяття на облік пенсіонерів, включаючи надання консультацій і допомоги у заповненні цих документів та нададуть іншу необхідну  довідкову інформацію.

        З приводу роз’яснень до відділу звертаються не лише пенсіонери, а й кадровики та бухгалтери підприємств, установ, організацій, які займаються підготовкою документів для призначення пенсій, які потім враховуються для призначення пенсій, що дає можливість підготовки цих документів якісніше та сприяє швидкому призначенню пенсій.

       Тільки у січні місяці, коли відділ працював на умовах експерименту на прийом звернулося 243 особи, а у лютому 330.

       Поруч функціонує інформаційний кіоск, який на підставі страхового свідоцтва дозволяє переглянути будь-які відомості про себе як застраховану особу, що містяться в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема, про сплачені внески, набутий страховий стаж, розмір заробітної плати, необхідний для призначення пенсії тощо. Також наведено перелік документів, необхідних для призначення чи перерахунку пенсій, графіки прийому громадян у Пенсійному фонді України, головному управлінні Пенсійного фонду України в Київській області, перелік банків, що виплачують пенсії тощо.

       Необхідні відомості з питань пенсійного забезпечення людина також може отримати з офіційного веб-сайту Пенсійного фонду України, скористатись “пенсійним калькулятором”, одержати інформацію з веб-порталу Фонду, станом на 01.03.2014 року на веб – порталі зареєстровано 1093 користувачі. За допомогою веб-порталу кожна застрахована особа може отримати доступ до інформації про себе із системи персоніфікованого обліку внесків, пенсіонери можуть знайти відомості про розмір своєї пенсії, а підприємства – про стан розрахунку з Пенсійним фондом. За допомогою “пенсійного калькулятора”кожен громадянин може самостійно розрахувати розмір пенсій за віком, маючи інформацію про свій стаж і заробіток.

       Основними пріоритетними завданнями для Пенсійного фонду на 2014 рік будуть:

-         Скорочення термінів призначення пенсій з 10 до 7 днів

-         Збільшення виїздних прийомів громадян у сільській місцевості,

-         Забезпечення мобільного обслуговування громадян через скайп-зв'язок

-         Плануємо забезпечити розвиток системи дистанційного обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду.

-  проведення навчань з кадровиками та бухгалтерами підприємств, установ, організацій, які займаються підготовкою документів для призначення пенсій.

 

Перший заступник начальника управління                  О.С. Циганок

 

  

 

 
архів Опитування
Ваше ставлення до питання про заборону торгівлі спиртним у Кагарлику в нічний час:
Я - за!
454 (62.53 %)
Я - проти!
272 (37.47 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

27.11.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях 97 Стрілецької дивізії, Білоцерківська, Дачна, Вознесенська. 

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти