19 лютого 2020 року, середа, 20:45
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Корисна інформація щодо вікон

У зв`язку з тим, що значну частину скарг споживачів з питань виконання робіт і надання послуг, що поступили на адресу Держспоживінспекції у Донецькій області становлять скарги від замовників на виготовлення ПВХ виробів (вікон, дверей, балконів), виникла необхідність ще раз звернути увагу споживачів на права, якими їм необхідно скористатися, як при виборі виконавця послуги, так і при здійсненні самого замовлення. Найпоширенішою причиною звернень споживачів по допомогу до Інспекції є саме довірливість споживачів і незнання ними основ законодавства про захист їх прав.

 Хочеться відзначити, що при придбанні, замовленні металлопластікових виробів споживач має право, передбачене в законодавстві, вимагати у суб`єкта господарювання для ознайомлення:

§  свідоцтво про його державну реєстрацію;

§  ліцензію на проведення будівельних робіт або при її відсутності, договір з організацією, яка здійснюватиме монтаж виробів і навіть договір з виробником продукції, який підтверджує, що саме цей суб`єкт господарювання є представником продукції.

При ознайомленні з вказаними документами вже на першому етапі можна зробити певні висновки – чи слід замовляти вироби саме у цього підприємства?

 Як показує практика, підприємства,зареєстровані в інших регіонах України (Харківська, Дніпропетровська, Полтавська та інші області),легко зникають після отримання грошей від споживачів,не виконавши в повному обсязі умови укладених із споживачами договорів. Відсутність ліцензії на проведення будівельних робіт відразу викликає сумніви в правильності і якості проведених вимірів для подальшого виготовлення виробів, проведеного монтажу виробів і подальшого їх використання.

 Більшість скарг споживачів поступає на підприємців, які приймають замовлення за столиком де-небудь в супермаркеті (універмазі, на ринку, в магазині) або прямо на вулиці, тощо. При спробах розглянути заяви споживача, з`ясовується, що підприємець на короткий термін узяв в оренду певну площу у вищеперелічених місцях, одержав замовлення, гроші і переїхав здійснювати свою «діяльність» за іншою адресою. В кращому випадку замовлення виконають, але не будуть дотримані гарантійні зобов`язання, у гіршому – споживач залишається і без грошей і без замовленого виробу. Інспекція, на жаль, не займається розшуковою діяльністю, і такі скарги доводиться відправляти до органів внутрішніх справ. Який висновок? Наша порада полягає у тому, що оскільки, по-перше, зайвих грошей не буває, а по-друге, гарантійний термін експлуатації ПВХ виробів складає, як правило, 5 років (тобто досить тривалий термін), тому вибір виконавця послуги з виготовлення ПВХ конструкцій повинен бути достатньо обгрунтованим. Перевагу слідує віддавати стаціонарно розміщеним підприємствам, а також таким які достатньо довго працюють в цій сфері діяльності і мають хороші відгуки про свою роботу.

 Договір – це основна умова при замовленні металлопластікових виробів.

 Тепер про саме замовлення. Основною умовою замовлення металлопластікових виробів є укладення письмового договору, оскільки всі усні домовленості між споживачем і суб`єктом господарювання можна довести тільки у судовому порядку.

 При цьому слід відзначити, що споживачеві необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, який повинен містити:

§  всі замовлені споживачем роботи;

§  терміни виконання замовлення;

§  порядок оплати;

§  гарантійні зобов`язання виконавця, його права і обов`язки;

§  конфігурацію і розміри замовлених виробів і т.п.

 Так,однією з хитрощів суб`єктів господарювання при укладенні договору є відсутність в ньому інформації щодо такої послуги як монтаж виробів, що приводить до неможливості пред`явлення претензій споживача до якості монтажу виробів.

 Упершу чергу, слід звернути увагу в договорі на порядок оплати замовлення і термін його виконання. Оскільки в більшості договорів, що укладаються із споживачами, йдеться про термін виконання замовлення саме після 100% оплати, то коли споживачем вноситься лише частина вартості замовлення, це дає можливість суб`єкту господарювання затягувати термін виконання замовлення на невизначений час. Тому наявність вказаних розбіжностей в умовах договору з усними обіцянками виконавців відразу повинна насторожувати споживача.

 Крім того, споживачу, обов`язково необхідно запитати від підприємства документ про оплату замовленої послуги, або відмітки в договорі про його оплату з вказівкою сплаченої суми.

 Відзначимо, що доступність роботи на ринку металопластикових виробів приводить до появи на ньому шахраїв, які укладають фіктивні договори із споживачами на вулиці, у них удома, в інших місцях, наприклад таких, як ділянка 2 х 2 в приміщенні якогось магазина, тільки не в приміщенні офісу підприємства, оскільки офісу, – просто немає. Для того, щоб уникнути конфліктних ситуацій, фахівці Інспекції радять укладати договори безпосередньо в офісах суб`єктів господарювання, які вже тривалий час знаходяться на ринку металлопластікових виробів, уважно ознайомившися зі всіма документами, і здійснювати оплату замовлення через банківські установи.

 Також при виборі підприємства, в якому Ви хочете придбати вікна, спирайтеся на досвід своїх сусідів, знайомих, родичів, які вже замовляли в цьому підприємстві металопластікові вироби і залишилися задоволені їх якістю.

 Сподіваємося, що наші поради будуть Вам корисні і пам`ятайте: досить часто лише наша безпечність і незнання призводять до того, що ми залишаємося обдуреними і незахищеними.

 
архів Анонси подій

У четвер, 20.02.2020 р., о 15.00 

у приміщенні міського Будинку культури відбудеться 

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 2019 РІК

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти