24 квітня 2019 року, середа, 04:58
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
архів Останні новини
23 квітня 2019 року 14:29

Працівники адміністрації парку тримають під опікою не лише пам’ятку садово-паркового мистецтва, а й інші зелені зони міста, серед яких – скверик біля міської ради. 

22 квітня 2019 року 23:13

Продовжується розпочата з настанням сприятливих погодних умов традиційна весняна побілка. Нині на стадії завершення підбілювання стовбурів дерев і опор ліній електропередач уздовж головних міських магістралей. Роботи виконують працівниці адміністрації парку.

22 квітня 2019 року 17:16

Триває двомісячник благоустрою. В рамках запланованих заходів працівники КП «Міськрембудсервіс» завершують весняне прибирання прибортового засмічення.

21 квітня 2019 року 14:29

На одній з виборчих дільниць міста Кагарлика місцевий житель утік із бюлетенем. За цим фактом відкрито кримінальне провадження

19 квітня 2019 року 15:17

Розпочато ямковий ремонт траси державного значення, що перетинає Кагарлик. Дорожні роботи виконує Конча-Заспівське ДЕУ.

18 квітня 2019 року 16:28

Діючи відповідно до плану заходів із благоустрою прибудинкових територій, 18 квітня працівники Кагарлицького КЖЕП облаштували металевим парканом сміттєві майданчики за такими адресами: вул. Незалежності, 11; вул. Каштанова,  50. 

18 квітня 2019 року 13:57

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 18 квітня взяв участь у робочій нараді в райдержадміністрації, в ході якої вирішувалися питання  надання благодійної допомоги для покращення харчування хворих у районній лікарні. 

17 квітня 2019 року 15:30

Комунальне підприємство «Кагарликводоканал» відіграє важливу роль у забезпеченні життєдіяльності міста. Важко уявити побут кагарличан без послуг, які надає підприємство. Водопостачання і каналізація працюють цілодобово, тому й графік роботи завжди напружений.

17 квітня 2019 року 14:47

Кагарлицька міська бібліотека для дорослих  продовжує  вести  рубрику «Краяни-ювіляри. 2019». У квітні пропонуємо вам, шановні читачі, ознайомитися з біографією Горбенка Олексія Архиповича, художника.

16 квітня 2019 року 23:21

Працівники адміністрації парку дбають не лише про красу перлини міста, а й про зелені зони міста в цілому. Прилегла до тротуару по вул. Парковій зелена зона скоро дійсно зазеленіє: тут підпушено і підсипано, де слід, ґрунт, підсіяно траву, а дощова погода сприятиме добрій справі.

16 квітня 2019 року 22:55

Незважаючи на зростання кількості штатних одиниць у комунальних службах, усе ще актуальним залишається брак робочих рук, особливо в гарячі дні двомісячника благоустрою. Серед тих, хто охоче приходить на допомогу, – громадська організація «Я – легенда». 

архів Актуально

У Кагарлику триває весняний двомісячник благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

Наближаються Великодні свята, тож закликаємо всіх небайдужих кагарличан, громадських активістів, членів громадських організацій активно долучитися до наведення порядку в місті, посадки кущів, дерев, квітів, прибирання у своїх мікрорайонах, у власних дворах, на прибудинкових територіях тощо. Керівники підприємств, установ, організацій, суб’єкти підприємницької діяльності (незалежно від форм власності і господарювання) ЗОБОВ’ЯЗАНІ забезпечити виконання затверджених заходів щодо благоустрою та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, а також ремонту власних будівель і споруд.

Любіть куточок, у якому ви живете, й робіть особистий внесок у поліпшення його благоустрою. Виховуючи молоде покоління, прищеплюйте дбайливе ставлення до нашого довкілля, любов до чистоти та природної краси!

Із 23 по 24 квітня 2019 року на території Кагарлицького району під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

Місця практичного відпрацювання заходів:

м. Кагарлик, вул. Каштанова;

м. Кагарлик, вул. Миронівська;

Кагарлицький НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ліцей»;

Почувши сирену, або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.

Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

–  КП «Кагарликводоканал» уже заборгувало енергетикам понад сто шістдесят тисяч гривень, – стверджує директор підприємства Володимир Черемис. – Виникла реальна загроза відключення від енергопостачання, а це спричинить колапс у всіх мережах – і водопостачання, і водовідведення, адже по місту в цілодобовому режимі, безперебійно працюють 27 потужних насосів, які забезпечують необхідну циркуляцію. Місто може залишитися без води і захлинутися в нечистотах. У зв’язку з такою надзвичайною ситуацією звертаємося до всіх наших споживачів із проханням терміново здійснити поточні платежі, а також ліквідувати існуючу заборгованість, щоб уникнути катастрофи.

Публікуємо перелік об’єктів у Кагарлику, видатки на які у 2019 році здійснюватимуться за рахунок коштів бюджету розвитку:

Патріотам Кагарлика: незалежно від вашого місцеперебування - у рідній домівці чи на іншому боці планети Земля - ви можете бачити  Кагарлик у ту ж мить, коли згадаєте про своє місто! 

Через байдужість людей та недотримання правил пожежної безпеки громадянами попри заборону спалювання сухої рослинності за минулий тиждень на території Кагарлицького району та м. Ржищів виникло 42 пожежі трав’яного настилу, які призвели до знищення 5 господарчих будівель. Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області вкотре закликає людей не спалювати залишки сухої рослинності та не залишати після себе непогашені вогнища в лісових масивах – тому, що  рятувальники, перебуваючи на гасіннях палаючої трави, можуть не встигнути врятувати чийсь будинок.

Виконком затвердив графік вивезення твердих побутових відходів від приватного житлового сектору міста Кагарлика комунальним підприємством «Міськрембудсервіс». Графік діє з березня місяця:

Публікуємо рішення міської ради про встановлення розміру плати за земельні ділянки, надані в тимчасове користування (на умовах оренди) на 2019 рік:

Нагадуємо кагарличанам, що розпорядженням міського голови від 21.05.2014 р. №173 (текст див. на сайті міськради в розділі "Нормативна база") для запобігання надзвичайним ситуаціям в Кагарлику заборонено використання салютів, феєрверків під час проведення святкових заходів. Тим більше, коли на сході держави гинуть українці, в тому числі й наші земляки, – не час для феєрверків.

У Кагарлику виставлено на продаж об’єкт незавершеного будівництва 80-квартирного житлового будинку (І черга – 48 квартир) по вул. 97 Стрілецької дивізії (біля філії ПАТ «Київоблгаз» і пожежно-рятувальної частини).

З умовами продажу можна ознайомитися в Кагарлицькій міській раді. Телефонуйте: (04573) 6-09-81, звертайтеся в Інтернет-приймальню http://kagarlyk-mrada.gov.ua/questions

Затверджено Порядок надання відеоматеріалів, отриманих із системи відеоспостереження в м. Кагарлику:

Публікуємо список боржників за надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території

Відповідно до ч. 5 статті 10 закону «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний «розглядати  пропозиції,  звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення». 

Публікуємо графіки  руху маршрутних транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів у м. Кагарлику:

Перша сесія Кагарлицької міської ради VII скликання прийняла рішення  закріпити депутатів за територіальними виборчими округами:

У руслі декомунізації рішеннями сесії міської ради VII скликання перейменовано вулиці і провулки в м. Кагарлику:

 

Увага! Список контактних телефонів на випадок виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій:

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  24 квітня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Чергова LІІ сесія міської ради VII скликання  розпочне свою роботу 25 квітня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти