23 травня 2018 року, середа, 21:57
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Про проведення оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області

З початку поточного року станом на 17 липня 2014 року, відповідно до даних бази обліку ДТП, зареєстровано 893  дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими (2013 – 751), в яких 175 осіб загинуло (2013 – 170) та 1139 отримали травми (2013 – 966). Із них 89 ДТП – за участю нетверезих водіїв (2013 – 68), у яких 12 осіб загинуло  (2013 – 8) та 159 осіб травмовано (2013 – 100).

З метою запобігання дорожньо-транспортним пригодам, скоєним нетверезими водіями, посилення контролю за забезпеченням безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі, зниження рівня аварійності, недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху, забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей, у місцях масового відпочинку, запобігання та припинення правопорушень, виявлення осіб, які розшукуються за скоєння кримінальних правопорушень, іншого криміногенного елемента та покращання іміджу органів внутрішніх справ:

- відділення ДАІ у період з 19 по 27 липня 2014 року на території обслуговування Кагарлицького району та м. Ржищів  при УДАІ ГУМВС України в Київській області проводить оперативно-профілактичне відпрацювання з метою оздоровлення криміногенної обстановки.

- у період з 19 липня до 31 серпня 2014 року проводиться комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання вчиненню правопорушень у місцях відпочинку та оздоровлення. Для цього наближено наряди ДПС ДАІ до цих місць.

 

У ході проведення заходів особлива увага звертається на виявлення та документування фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння.           

Тому хочу звернутись до всіх жителів нашого району: не будьте байдужими до тих випадків, коли бачите намір людини після вживання спиртного сісти за кермо.  Проводьте роз’яснювальну роботу серед колег, дітей, знайомих. У свою чергу працівники міліції в рамках Закону будуть вживати жорсткі санкції до водіїв, які ігнорують Правила дорожнього руху.

      Наостанок хочу побажати всім учасникам дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, толерантності, ввічливості та поваги один до одного. Взаєморозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху.

 

З повагою – Ю.А. Сінгаєвський Ю.А.,

т.в.о. начальника ВДАІ  з обслуговування Кагарлицького району

та м. Ржищів при УДАІ, капітан міліції       

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2682 (81.4 %)
в Кагарлицькому районі
245 (7.44 %)
за межами Кагарличчини в Україні
210 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.8 %)
архів Анонси подій

24 травня 2018 року о 14.00 у залі засідань

Кагарлицької міської ради 

відбудеться засідання виконавчого комітету

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 24.05.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Щорса, Нахімова, Кутузова;

- 25.05.2018 р. з 08.00  по 16.00 по вулиці Титова

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти