22 лиспопада 2017 року, середа, 20:37
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Працевлаштування – вплив на розмір пенсії

  Пенсіонери – люди незаможні, тому багато хто з них не проти час від часу підробитись. Але кожен хвилюється: чи не стануть тоді платити меншу пенсію? А такі побоювання є не безпідставні.

   Непрацюючим пенсіонерам зокрема встановлюються деякі надбавки, доплати, підвищення ( на непрацездатних членів сім’ї, за проживання на територіях радіоактивного забруднення тощо). У разі будь – якого  працевлаштування їх виплату припиняють. Окрім того, деякі види пенсій, котрі призначають до досягнення пенсійного віку, - за вислугу років,  взагалі не виплачують. Їх виплату поновлюють після звільнення з роботи. Пенсіонер втрачає статус такого, що не працює, за умови працевлаштування на роботу не лише за трудовим договором ( контрактом), а й тоді, коли переходить до категорії зайнятого населення: у разі укладення цивільно – правового договору з виконання робіт, або надання послуг, реєстрації фізичною особою – підприємцем або самозайнятою особою. Єдиний виняток – робота, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів. Таку роботу не вважають працевлаштуванням, і це не впливає на розмір пенсії

     Також варто мати на увазі, що в разі працевлаштування припиняється автоматична індексація пенсії.

Про свою зайнятість та зрештою про все, що може вплинути на розмір та отримання пенсії, пенсіонер, як людина свідома, зобов’язаний повідомляти Пенсійний фонд , у якому перебуває на обліку, протягом 10 днів з дня виникнення обставин.

 З 01.04.2015 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2015 р. по 31.12.2015 р., яких у нашому районі налічується 2752 особи.

  Відповідно до цього закону пенсія працюючим пенсіонерам, розмір якої перевищує півтора прожиткових мінімумів ( 1423,50 грн. ) скоротилася зі 100 % до 85%. , а у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсій державним службовцям, суддям, прокурорам, журналістам ті іншим пенсія взагалі не виплачується. Винятком є інваліди першої та другої груп, інваліди війни третьої групи, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей.

   Перерахунок виплати було зроблено автоматично за даними, які є  у пенсійних справах цих людей. Проте щодо деяких пенсіонерів ми не мали чітких даних, адже не всі пенсіонери виконали своє зобов’язання перед Пенсійним фондом  ( протягом 10 днів не повідомили про своє звільнення чи прийом на роботу).

   Документи, які має надати пенсіонер, що він уже не працює : трудова книжка, індивідуальні відомості про застрахованих осіб, що надаються відділом персоніфікованого обліку та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.

     УПФУ у Кагарлицькому районі просить пенсіонерів, які на даний час  не повідомили про звільнення чи влаштування надати документи, які впливають на виплату пенсії.

     Своєчасне повідомлення про працевлаштування, звільнення з роботи дозволить органам Пенсійного фонду своєчасно здійснювати належні перерахунки пенсій відповідно до законодавства й забезпечить отримання пенсіонерами пенсії в повному обсязі та допоможе уникнути недоплат та переплат, які згодом доведеться повернути.

Начальник відділу з призначення пенсій                          В.Хоменко

 
архів Опитування
Ваше ставлення до питання про заборону торгівлі спиртним у Кагарлику в нічний час:
Я - за!
454 (62.53 %)
Я - проти!
272 (37.47 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

27.11.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях 97 Стрілецької дивізії, Білоцерківська, Дачна, Вознесенська. 

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти