22 лиспопада 2017 року, середа, 20:41
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Пенсії в разі втрати годувальника за загиблих в АТО

 

     Пенсію в разі втрати годувальника за загиблого учасника АТО призначають непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, до яких належать, зокрема, діти, які не досягли 18 років.

      Водночас мають право вибирати закон, за яким буде призначено таку пенсію (Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» або Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

      Із заявою щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника відповідно до Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» для підготовки відповідного пакета документів та його подальшої передачі в Фонд треба звернутися у військкомат. Для перевірки доцільності призначення пенсії за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» потрібно звертатися в управління Пенсійного Фонду за місцем проживання. Крім того, право на пенсію в разі втрати годувальника має також дружина незалежно від віку та працездатності, якщо вона не працює й доглядає за дітьми померлого годувальника до досягнення ними восьми років.

      А відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», дружинам осіб, які загинули внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків), пенсію в разі втрати годувальника призначають незалежно від того, працюють вони чи ні.

      Згідно з п. «б» статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» право на пенсію у разі втрати годувальника не раніше як на 5 років до досягнення пенсійного віку 60 років, або визнання їх інвалідами, мають батьки та дружина (чоловік), якщо вони досягли пенсійного віку, 60 років або є інвалідами.

      Зниження пенсійного віку жінкам застосовується до завершення періоду збільшення віку виходу на пенсію до 1 січня 2022 року.

 

Заступник начальника ВПП                        Людмила Івашко     

  

 
архів Опитування
Ваше ставлення до питання про заборону торгівлі спиртним у Кагарлику в нічний час:
Я - за!
454 (62.53 %)
Я - проти!
272 (37.47 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

27.11.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях 97 Стрілецької дивізії, Білоцерківська, Дачна, Вознесенська. 

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти