22 лиспопада 2017 року, середа, 07:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
24.03.2016

Результати поіменного голосування.

 

Відкриття сесії

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                             ______________Л.М.Коваль                                                                                                          

                                             ______________Л.І.Мачульська

 

 

 

Результати поіменного голосування.

 

Порядок денний

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

 

 

+

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

25

 

1

 

 

 

 

Результати голосування за – 25, утримався – 1, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                             ______________Л.М.Коваль                                                                                                          

                                             ______________Л.І.Мачульська

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування.

 

Про розгляд депупапського звернення Гриценка М.Я.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                             ______________Л.М.Коваль

                                             ______________Л.І.Мачульська

 

 

 

Результати поіменного голосування.

 

Про розгляд депупатського звернення Бабича Ю.М.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

 

+

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

 

+

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

 

 

+

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

 

 

+

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

 

 

+

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

 

+

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

20

3

3

 

 

 

 

Результати голосування за – 20, проти – 3, утримався – 3, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                             ______________Л.М.Коваль

                                             ______________Л.І.Мачульська

 

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №1 Про внесення змін до Регламенту роботи Кагарлицької міської ради УІІ скликання.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

   Результати поіменного голосування.

 

Питання №2 Звіт про роботу Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу ГУ НП В Київській області.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

 

   Результати поіменного голосування.

 

Питання №3 Про внесення змін до рішення  міської ради від 13.01.2016 року  № 38-ІІІ-VIІ «Про міський бюджет м. Кагарлик на 2016 рік»  та додатків 2,3,4 до нього.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

   Результати поіменного голосування.

 

Питання №3-01 Про внесення змін в додаток 1 до рішення  міської ради від 24.12.2015 року  № 33-ІІ-VIІ «Про збільшення статутного фонду КП «Міськрембудсервіс».

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

   Результати поіменного голосування.

 

Питання №3-02 Про внесення змін в додаток 1 до рішення  міської ради від 24.12.2015 року  № 33-ІІ-VIІ «Про збільшення статутного фонду КП «Кагарликводоканал».

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

   Результати поіменного голосування.

 

Питання №3-05 Про збільшення статутного фонду КП Газета «Рідне місто»

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №4 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають відчуженню у 2016 році.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                   

 

 

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №5 Про перейменування вулиці Ольжинська.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

 

+

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

25

1

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 25, проти – 1, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                             ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

              ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №6 Про здійснення  повноважень  з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень виконавчим комітетом Кагарлицької міської ради.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                             ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-01 Про проведення інвентаризації земельних ділянок на масиві в р-ні  вул. Степова.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

            ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-02 Про продовження терміну оренди земельної ділянки по вул. Став’янка  № 92 ТОВ «Русава –К».

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

 

 

 

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-03 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування по вул. Загородня №1  РГХХЦ «Істинна життя ».

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

 

+

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

 

 

+

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

 

+

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

 

 

+

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

 

+

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

21

3

2

 

                                                             

Результати голосування за – 21, проти – 3, утримався – 2, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-04 Про розірвання договору оренди земельної ділянки укладений з ПАТ Кагарлицький цукровий завод.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

                                                            

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-05 Про розгляд клопотання ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз».

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

 

+

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

 

+

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

 

 

+

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

 

+

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

 

+

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

 

+

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

 

+

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

 

+

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

 

+

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

 

 

+

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

 

 

+

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

 

+

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

14

9

3

 

                                                             

Результати голосування за – 14, проти – 9, утримався – 3, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-06  Про продовження терміну користування земельною ділянкою по вул. Паркова ФОП Орленко М.В.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

                                                            

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-07 Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в комунальну  власність міста земельної ділянки  по вул. Паркова  8 в м. Кагарлик.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

                                                            

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                            ______________Л.І.Мачульська                                  

 

Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-08 Про надання згоди ФГ Матійчук І.В. на передачу в суборенду гр..Матійчук О.Є. орендованої земельної ділянки  по вул. Став’янка б/н.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

1

26

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 26 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

          _____________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-09 Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам  (учасники АТО).

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

н

 

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

3

24

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 24 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

      ___________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-10 Про вилучення та надання земельних ділянок громадянам міста.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

 

 

 

+

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

 

 

 

+

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

н

 

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

20

 

 

2

                                                              

Результати голосування за – 20, не голосували – 2, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр..Жолуденку І.П. та гр.. Жолуденку В.І.  по вул.Піонерська 46.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

н

 

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-12 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр..Клименок В.П. , гр.. Клименок Н.М. та гр..Клименок П.М.  по провул. Довженка 3.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

н

 

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

+

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

6

21

 

 

 

                                                              

Результати голосування за -21 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-13 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..Кошелєву М.В.   по вул. Комунарська 50 –А  кв. 2.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

 

 

 

+

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

 

 

 

 

+

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

20

 

 

2

                                                              

Результати голосування за – 20, не голосували – 2, рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-14 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр..Павлик А.Ю.   по вул. Озерна 33

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

н

 

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

6

21

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 21 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-15 Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр..Берестовій М.С.  та гр..Обложок П.В. в м. Кагарлик по вул. Світанковій 20 кв.2.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-16 Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність гр..Вдовенку В.М. в м. Кагарлик по вул. 1-го Травня 72 кв.3.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

            ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-17 Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр..Чухрай А.І.  та  гр..Чухрай Л.В. ,Чухраю М.А. та гр..Чухрай О.А.  в м. Кагарлик по вул. Народній 7 кв.3.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-18 Про передачу у власність земельної ділянки гр..Гнатовій В.Б.  в м. Кагарлик  вул. А. Демиденка 22.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

                                                                      

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-19 Про передачу у власність земельної ділянки гр.. Цапенко В.В.  в м. Кагарлик  вул. Челюскіна ,23.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-20 Про передачу у власність земельної ділянки гр.. Цапенко Н.В.  в м. Кагарлик  вул. Архітекторів ,29.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

н

 

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

5

22

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 22 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-21 Про передачу у власність земельної ділянки гр..Тимошенко О.В. в м. Кагарлик по вул. Народна б/н для будівництва індивідуальних гаражів.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

4

23

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 23 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-22 Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Журавлина 18  гр. Будюк Л.С.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

4

23

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 23 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-23 Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Журавлина 31  гр. Калініченку В.В.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

н

 

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

4

23

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 23 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-24 Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Журавлина 33  гр. Калініченко В.Г.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

3

24

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 24 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-25  Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Січових стрільців 63  гр. Кривоносу С.Г.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

3

24

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 24 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-26 Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Котовського 34 - А  гр. Мельничуку Ю.В.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

3

24

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 24 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-27 Про продовження терміну будівництва житлового будинку в м. Кагарлик   по вул. Архітекторів 39   гр. Сінчук В.А.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

н

 

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

3

24

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 24 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-28 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Артамоновій О.О.Журавлина, 16.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-29 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Дегтяренку О.С.В.Пікуля, 14.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-30 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Дзидзан А.О.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-31 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Дзидзан О.О.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-32 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Зеленько Л.І.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-33 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Маширенко Т.І.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-34  Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Олексієнко І.С.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович

 

+

 

 

 

2.

Бабич Юрій Миколайович

 

+

 

 

 

3.

Байда Василь Васильович

 

+

 

 

 

4.

Вайнблат Марія Іванівна

 

+

 

 

 

5.

Воловенко Максим Петрович

 

+

 

 

 

6.

Голованчук Микола Васильович

 

+

 

 

 

7.

Гребельник Віта Вікторівна

 

+

 

 

 

8.

Гриценко Микола Якимович

 

+

 

 

 

9.

Гриценко Тетяна Миколаївна

 

+

 

 

 

10.

Діденко Руслан Вікторович

 

+

 

 

 

11.

Добровольська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

12.

Драпіковський Валерій Арікович

 

+

 

 

 

13.

Калініченко Юрій Васильович

 

+

 

 

 

14.

Коваль Любов Євгенівна

 

+

 

 

 

15.

Коваль Людмила Миколаївна

 

+

 

 

 

16.

Лакей Світлана Василівна

 

+

 

 

 

17.

Мамій Василь Григорович

 

+

 

 

 

18.

Мясніков Віталій Семенович

 

+

 

 

 

19.

Мачульська Людмила Іванівна

 

+

 

 

 

20.

Осада Вячеслав Григорович

 

+

 

 

 

21.

Павлик Сергій Іванович

н

 

 

 

 

22.

Петленко Валерій Анатолійович

 

+

 

 

 

23.

Пустовий Микола Іванович

 

+

 

 

 

24.

Синюк Світлана Миколаївна

 

+

 

 

 

25.

Скуйбіда Олександр Миколайович

 

+

 

 

 

26.

Ткач Сергій Володимирович

н

 

 

 

 

27.

Швець Володимир Валентинович

 

+

 

 

 

                                                            ВСЬОГО:

2

25

 

 

 

                                                              

Результати голосування за – 25 рішення прийнято

 

Голова лічильної комісії______________ В.С.Мясніков

Члени лічильної комісії  ______________ М.П.Воловенко

                                            ______________Т.М.Гриценко

                                            ______________Л.М.Коваль                                                                                                                                                                                                                                                                        

           ______________Л.І.Мачульська
Результати поіменного голосування.

 

Питання №7-35 Про надання дозволу на виговлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.. Плахотнік С.А.

 

Голосування депутатів:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Відсутні

За

Проти

Утри-

мався

Не голос.

1.

Панюта Олександр Олексійович