22 лиспопада 2017 року, середа, 20:32
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Податки, заробітна плата, пенсія

26 травня 2016 у Відокремленому структурному підрозділі  Ржищівського будівельного коледжу КНУБА із студентами-економістами  випускної групи 33-13 «Економіка підприємства» відбулася зустріч працівників управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі та аудиторської групи Головного управління ПФУ у Київській області у формі квест-гри на тему «Ми за легальну зарплату». Випускники під час навчання здобували знання необхідні для здійснення своєї професійної діяльності. Вивчали структуру заробітної плати, податки, що сплачуються фізичними особами та роботодавцями, основні принципи державного контролю в Україні та багато іншого. Викладачі коледжу щодня доводили  своїм учням  необхідність дотримання законодавства щодо оплати праці, дотримання легальності трудових відносин. Студенти Ржищівського будівельного коледжу, під час свого навчання, неодноразово спілкувалися із керівництвом ПФУ у Кагарлицькому районі.

Під час цієї зустрічі спеціалісти Пенсійного фонду розповіли  студентам про  можливості працевлаштування в сучасному суспільстві, зокрема, обговорювалися можливості навчання у ВУЗах  України за направленнями ПФУ, а також прослухали  лекцію на тему «Сьогодні легальна зарплата – завтра достойна пенсія». Студентам було доведено у доступній формі історію пенсійного забезпечення, основні принципи системи пенсійного забезпечення в Україні, які пов’язані з дотриманням легальності трудових відносин, перспективи розвитку пенсійної системи, її унікальні можливості, можливості веб-порталу ПФУ .  Вчителі та учні коледжу підготували презентацію на тему «Податки в нашому житті». І традиційно,  по завершенню зустрічі, наставниками коледжу та працівниками Пенсійного фонду, з метою перевірки знань здобутих у навчальному процесі, відбулася квест-гра.

Майбутні випускники отримали прості тести з пенсійної тематики, описали основні функції центру зайнятості, розказали про етапи прийняття на роботу, отримали реальні завдання щодо нарахування заробітної плати працівникам підприємства та  визначення розміру податків, які мають надійти до Державного бюджету, склали вірша про податки із запропонованих слів:

 

Ми будемо справно платити податки,

І добрі справи у світі робити.

А біля податків існують видатки

І ми їх легально повинні платити.

Якщо у нас буде маленька зарплата,

Ми будем чекати до неї доплати.

На Батьківщині в нас люди – сміливі,

У всіх негараздах хай будуть щасливі.

Гарне майбутнє створити реально,

Якщо всі чинитимуть справи морально.

 

Команда переможців отримала додаткові бали, які враховані  при складанні іспитів.

Результати заходу показали, що молодь цікавиться питаннями легальної занятості і має бажання працювати в легальному секторі економіки.

    

Управління ПФУ у Кагарлицькому районі Київської області щиро дякує працівникам коледжу за виховання студентів  та організаторам заходу  - завідуючій денного відділення Попченко О.П., голові циклової комісії обліково-економічних дисциплін Шапошник Т.В., методисту коледжу Дудник О.В. за організацію та залучення випускників до квест-гри.

      

 
архів Опитування
Ваше ставлення до питання про заборону торгівлі спиртним у Кагарлику в нічний час:
Я - за!
454 (62.53 %)
Я - проти!
272 (37.47 %)
архів Анонси подій

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Публікуємо матеріали управління Державного агенства рибного господарства у м.Києві та Київській області:

 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час»

Назва регуляторного акта: «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник: виконавчий комітет Кагарлицької міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є обмеження розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо серед молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпеченню громадського спокою та правопорядку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради (з 06.11.2017 року) та в газеті «Рідне місто» за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, к.10 тел./факс  6-09-81).

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

27.11.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях 97 Стрілецької дивізії, Білоцерківська, Дачна, Вознесенська. 

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти