12 грудня 2019 року, четвер, 07:39
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Спостерігачі моніторингової Місії ОБСЄ відвідали Білоцерківський відділ поліції

2 червня Білоцерківський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Київській області з робочим візитом відвідали представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Хана Шнайдрова та Ігор Матіасовський.

Зустріч відбулася за участю заступника головного поліцейського області Романа Козьякова, начальника Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Анатолія Ходоровського, начальника управління превентивної діяльності Андрія Пожара, начальника Білоцерківського відділу поліції Сергія Возненко, а також його заступника Віталія Ясюка.

ПредставникиМісії насамперед були зацікавлені у  структурі самого відділу, основних завдань та методів роботи, участь правоохоронців у охороні громадського порядку, спрацювання тривожної та охоронної сигналізації з об’єктів, які під охороною, а також роботи груп реагування патрульної поліції.   

Заступник керівника обласної поліції розповів гостям, що ситуація в столичному регіоні, знаходиться під постійним контролем, на належному рівні забезпечується реагування на заяви громадян та охорона публічного порядку. Також, начальник управління превентивної діяльності додав, що сьогодні налагоджена робота груп патрульної поліції стосовно забезпечення безпеки дорожнього руху та вжито ряд заходів  щодо посилення охорони громадського порядку, особливо в місцях масового скупчення людей.

Наостанок зустрічі керівники поліції запросили представників Місії ОБСЄ до дендропарку «Олесандрія», де вони на власні очі побачили, як забезпечується безпека громадян кінною поліцією.

Начальник Білоцерківського відділу поліції Сергій Возненко, розповів, що поліцейські щоденно несуть службу, проводять профілактичну роботу з відвідувачами, а в разі порушень притягують громадян до адміністративної відповідальності за розпиття алкогольних напоїв у невстановлених місцях, тютюнопаління та дрібне хуліганство.

Після спілкування представники моніторингової місії ОБСЄ відзначили, що поліція Київщини працює чітко, злагоджено, а також висловили сподівання, що ситуація в області й надалі буде контрольованою та спокійною.

 

Управління превентивної діяльності

 ГУНаціональної поліції

в Київській області

03.06.2016

 

 

 

 
архів Анонси подій

 Позачергова LХІІІ  сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 19 грудня 2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

16.12.2019  з 08:00 до 17:00 по вулицях:

- Будівельників; Челюскіна; Степова ; Будівельників, ДНЗ «Малятко».

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 грудня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На адресу міської ради надійшов лист від керівництва ТОВ «Ясенсвіт» із проханням оприлюднити Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

У звязку з цим публікуємо цей документ для ознайомлення громадськості міста:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 20 грудня 2019 року о 10.00. Документи приймаються кожного дня до 17.00  у приміщенні виконавчого комітету Кагарлицької міської ради,  кабінет №5 (земельний відділ). Об’єкт оцінки: Забудована земельна ділянка комунальної власності міста загальною площею 0,6798 га, кадастровий номер 3222210100:01:484:0043 в м. Кагарлик по вул. Медова, 10, длярозміщення та експлуатації будівель, споруд, додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3363 (81.27 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
293 (7.08 %)
за кордоном
202 (4.88 %)
Офіційні сайти