19 лютого 2020 року, середа, 20:46
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Запитання депутату Кагарлицької міської ради
1. ГРИЩЕНКО Т. М. ДОБРИЙ ДЕНЬ. ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГИ У ВИРІШЕННІ ПИТАННЯ З КАГАРЛИЦЬКИМИ СЛУЖБАМИ ГАЗО ТА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ. ДО ВАС БУЛИ ВЖЕ ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ З ПРИВОДУ БУДИНКУ N4. Я Є СПІВЛАСНИКОМ ЦЬОГО БУДИНКУ АЛЕ ЦЕ ТІЛЬКИ НА ДОКУМЕНТАХ ТАМ ВСИМ ЗАПРАВЛЯЄ ЧОЛОВІК МОЄЇ СЕСТРИ. ПО ЦЬОМУ БУДИНКУ Є ЗАБОРГОВАНІСТЬ ТА ВЖЕ І ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ПОСТАЧАННЯ ЦИХ КОМПАНІЦ, СПЛАЧУВАТИ БОРГ ВОНИ НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ. ПРИДЛОЖИЛИ СПЛАТИТИ ЙОГО МЕНІ. АЛЕ ТАК ЯК ВОНИ ПРОЖИВАЮТЬ ПО ВУЛ. ЕНТУЗІАСТІВ 13 ДЕ Я ТАКОЖ ЯВЛЯЮСЯ СПІВЛАСНИКОМ ТАМ ПО ДОКУМЕНТАХ ЗНАЧИТЬСЯ ТІЛЬКИ МАЙДВНЧИК ПІД ЗАБУДОВУ ВСІ ЇХНІ ЗАБУДОВИ НЕЗАРЕГІСТРОВОНІ ТОМУ ПО ЗАКОНУ НЕ МОЖЕТЬ БУТИ ВВЕДЕНІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НІ СВІТЛО А НІ ГАЗ. НА МОЇ ПРОХАННЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІДПОВІДІ НЕМАЄ АБО ВІДМОВА. ЧОМУ Я НЕ РОЗУМІЮ. АЛЕ БОРГ 50 ВІДСОТКІВ З ПРОЦЕНТАМИ ЯКІ КОЖНИЙ ДЕНЬ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ МЕНІ ТРЕБА СПЛАТИТИ. ДОПОМОЖІТЬ ЗАКОНИМ ШЛЯХОМ ВИРІШИТИ ЦЕ ПИТАННЯ.
Ющенко Тетяна Миколаївна

Доброго дня!

Ваші звернення направлені на розгляд Кагарлицького РП ПАТ "Київобленерго" та Кагарлицьку ФЕГГ ПАТ "Київоблгаз", після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.

2. Навіщо ви ставите відео камери біля Ольжинського кладовища. Поставте мусорні баки. Куди людям дівати сміття. Давайте всією вулицею будемо висипати сміття буля міської ради
Коваль Ростислав

Для перегляду відповіді натиснути тут

3. Моя бабуся зверталася за довідкою для субсидії до депутата бабича, але він сказав що він довідок не дає, а іншим людям депутати дають. То що нам тепер робити, як оформити субсидію без неї ???
Оксана

Доброго дня!

Вашій бабусі необхідно підійти до міської ради, каб. №10 і ми вирішим дане питання. 

 
архів Анонси подій

У четвер, 20.02.2020 р., о 15.00 

у приміщенні міського Будинку культури відбудеться 

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 2019 РІК

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти