28 лютого 2021 року, неділя, 03:21
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Інформація про роботу Кагарлицької міської бібліотеки для дітей за 2010 рік

         Інформація про роботу Кагарлицької міської бібліотеки для дітей за 2010 рік

Діяльність міської бібліотеки для дітей у 2010 році була спрямована відповідно до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", національної програми загальнодержавних бібліотечних програм. Також зокрема щодо збереження та поповнення бібліотечних фондів, з питань розвитку культури в Україні. Проводгшась робота з підтримки державних, міських та районних програм, зокрема : -"Міжнародне десятиліття культури миру і не насилля в інтересах дітей планети (ООН).

Також 2003-2012 рік десятиліття ООН: освіта для всіх. 2010 рік — міжнародний рік біорізномаїття. ООН та ЮНЕСКО 2010 рік оголосили роком етносів землі: оголошено 2010 рік -роком ветеранів. Масові форми популяризації книги в бібліотеці протягом року організовувались відповідно календаря знаменних і пам"ятних дат , державних свят та свят народного календаря:

      -  80 років від дня народження В. Нестайка

      -  80 років від дня народження Л.Костенко

-  110 років від дня народження К. Білокур, української художниці.

-  125 років від дня народження К. Трохименка, українського живописця.

Протягом року велика увага приділялась індивідуальній роботі з читачами, вивчення їх інтересів, творчих нахилів та здібностей дітей і підлітків. Користувачі постійно інформувались про нові надходження до бібліотеки.

Книжковий фонд на кінець року становить 23209 примірників. Протягом року прибуло 339 книг, з них 210 книг, 42 брошур, 87 журналів. Це книги придбані за кошти обласної бібліотеки для дітей м. Київ, міської Ради, в замін загублених від читачів та передані з філіалу бібліотеки 1 Травня.

На передплату періодичних видань в 2010 році було виділено 1510 грн.91 коп. Бібліотека обслуговувала протягом року 2502 читачів, з них :

Дошкільників 82, учнів 1-9 кл. 2339, керівників дитячого читання 81. Книгозабезпечненість на одного читача становить 9,З.Обертаність 2,1, видано за звітній рік 50010 примірників. В середньому зарік кожен читач прочитав 20,8 книг і відвідав 9,6 раз бібліотеку.

Протягом звітнього року бібліотеки проводили різні масові заходи. По темі "Відродження духовності та моралі" проведено цикл бесід: "Людина починається з добра, із ласки, щирості й любові", "Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти", "Дай нам, земле, з джерел твоїх сили ", "Є право - значить є надія ", "З історії виникнення писанок "з учнями старших класів та з учнями молодшого шкільного віку "Яким я повинен бути? ", "Моя сім "я , моя родина в житті і долі України.

З метою популяризації даної тематики були оформлені книжкові виставки :

"Зима на свята багата ", "Святкуємо радо ми стрітення свято ", "Писанка мальованка з любов "ю подарована " ,"  Чорнобильська трагедія - біль України", "Ти всіх святіша, рідна ненька" ,"Голодомор устами очевидців" ,"Ой Андрію , даруй нам надію " ,"Миколаю раді всюди, в кожній хаті свято буде "

Проведено відкриті перегляди літератури :

-"Великдень всіх нас на гостини просить "

-"Чорнобиля гіркий полин "...

Протягом року проводився цикл інформаційних годин :

-"Щоб радість людям дарувати , треба з себе починати"

-"Милосердя і доброта - людства два крила "

З нагоди гірких роковин аварії на Чорнобильській АЕС пройшов День скорботи "Світе, Чорнобиль - то крик мого краю " з користувачами старших класів . В цей день були запалені свічки і хвилиною мовчання пам "янули загиблих, згадали поіменно героїв земляків, що відійшли у вічність...

"Свята Паска йде до хати, будемо Великдень справляти" під такою назвою пройшло свято Великодня з учнями клубу "Джерельце "учнями 4-б класу ЗОШ №3 .

Урок моралі: "Відкрий своє серце добру" був проведений з користувачами 5-7 класів. На уроці діти говориш про такі людські риси як добро , чесність , порядність , егоїзм , зло.

Щороку другої травневої неділі відзначається свято найдорожчих людей - Матерів.

"Подаруйте нашим мамам пісню , щастя , радість , сміх " під такою назвою пройшло свято матері з учасниками шубу "Джерельце". Багато теплих слів почули матері від своїх дітей , які підготували їм і пісні, вірші, танці, а також цікаві конкурси. Це свято демонструвалося по місцевому телебаченню. З учасниками клубу "Джерельце" пройшов урок безпеки "Запобігти , врятувати, допомогти ". Урок пройшов в ігровій формі, діти ознайомилися з вогнегасниками і як ними користуватися . Запрошений на урок старший інспектор Кагарлицького районного відділу ГУ МПС Віталій Петренко задавав питання , зачитував загадки по кожній безпеці. Діти переглянули журнали принесені інспектором , отримали календ арики по даній тематиці. Цей захід демонструвався по місцевому телебаченню. До річниці голодомору в Україні з учнями 5-б, 8-б класів ЗОШ №3 спільно з працівниками Кагарлицького історико-краєзнавчого музею пройшла година пам ''яті "І плаче душа моя від болю ". Директор музею Л. Ткаченко повідомила учням спогади про голодомор на Кагарличчині та його тяжкі наслідки . Учні декламували вірші, розповідали спогади своїх дідусів та бабусь. По закінченні діти запалили свічку скорботи і вшанували хвилиною мовчання пам "ять померлих під час голодомору. Захід демонструвався по місцевому телебаченню та транслювався по радіо.

Змістовно та цікаво пройшли в книгозбірні Андріївські вечорниці "Ой, Андрію , даруй нам надію " з учнями 4-б класу ЗОШ №3. Світлиця була прибрана у вигляді української хати , в якій містився макет печі, українські рушники, килими, лави і коцюба . Господиня зустрічала хлопців та дівчат веселим сміхом , жартами . Всі присутні скоштували смачної калити , запашних пампушок, вареників.

До дня боротьби зі СНІДому книгозбірні пройшов День інформації "СНІД — загроза життю " для учнів старших класів . Бібліотекарі ознайомили користувачів з тематичною книжковою виставкою : "Здоров "я дітей — здоров "я нації" та папкою матеріалів "Наркоманія. СНІД". Біля тематичної полички "Шкідливі звички-шляху безодню " було проведено бесіду по книзі: "СНІД. Інформаційний мінімум для школярів".

"Твої права і відповідальність " під такою назвою був проведений бібліографічний огляд літератури з учнями 8-А класу ЗОШ № 2.

Стало традицією в міській бібліотеці для дітей щорічно проводити свято Миколая. "Ой на свято , та й на Миколая " під такою назвою відбулося засідання клубу "Джерельце " з учнями 4 класу ліцею. Свято пройшло весело із запалом діти приймали участь у вікторинах, іграх, конкурсах . Виконували пісні, колядки, щедрівки за що від Миколая отримували гостинці та "Миколайчики '. Свято завершилося розповіддю священника Кагарлицького святороїцького храму отця Василія про історію виникнення цього свята . На згадку про це свято отець Василій обдарував дітей хрестиками. Це свято демонструвалося по місцевому телебаченню та транслювалося по радіо.

По темі "Відродження національної культури , патріотизм , краєзнавство " в бібліотеці проведені перегляди літератури :

-  "Моя Соборна Україна "

-  "Україна - космічна держава "

-  "На Україну повернусь через роки, через віки "

-  "Ще нам браття усміхнеться і слава, і воля "

-  "Гей широко залунала Запорізька честь і слава "

Години спілкування : "Конституція - основний Закон України", "Під сонцем вільна Україна величавим розмаєм цвіте" були проведені з користувачами 7-9 класів місцевих шкіл. Протягом року оформлялися книжкові виставки :

-  "22 січня -День Соборності України"

-  "Герої Крут - ніхто не забутий

-  "Знай , люби , вивчай дитино , українську берегиню "

-  "Ми вдячні вам , захисники Вітчизни "

-  "Спасибі вам , батьки й діти, за переможний цвіт весни"

-  "Країни рідної окраса чарівна Кагарлицька сторона "

-  "Хай сонцю і квітам всміхаються діти "

-  "Нині свято нашого народу! Свято України, її роду.

-  "Живи ще довго , процвітай Кагарличчино Моя, з днем рідного міста вітаю тебе я"

-  "Шлях до Свропи "

 

Регулярно проводились перегляди районної газети "Вісник Кагарличчини " та місцевої газети "Рідне місто ". З учнями 8-Б класу Кагарлицької ЗОШ №2 проведено годину краєзнавства"Хай всі знають навколо про наш край Кагарлицький" , а з учнями 4 класу ліцею проведено урок-знайомство"Я твій син , Україно "(Л.Каденюк).

З учнями старших шіасів були проведені біографічні огляди літератури:

-  "Афганістан болить в моїй душі"

-  "Квітуй барвінково моя рідна мово "

-  "Твої символи Україно "

-  "Конституція — Закон для кожного "

Проведено День інформації "Я гордий тим , що з України родом "/Література української діаспори/

Про героїчні події в Крутах йшла мова на літературній годині "Вони стали на захист Батьківщини " з учнями 7-А і 7-Б класів ЗОШ №3. Учні ділились враженними про мужність своїх далеких ровесників, читали вірші, вшанували пам "ять юних патріотів України. Хвилюючою для всіх стала година пам "яті: "Нам не забути тебе Афганістан ", в якій взяли участь учні 7-Б та 8-А класів ЗОШ №3, котрі підготували літературно-музичну композицію "Щоб пам "ятати — треба знати ".Присутні вшанували пам "ять воїнів -інтернаціоналістів, а також ознайомились з оглядом літератури книжкової виставки : "Афганістан болить в моїй душі". Літературна година "Українськарідна мова — давня й молода присвячена Міжнародному дню рідної мови пройшла з семикласниками ЗОШ №3. Учні ознайомилися з тернистим шляхом розвитку української мови, читали вірші про рідну мову, висловлювали свої думки щодо її збереження і захисту.

По темі "На допомогу вивчення шкільної програми, вибору життєвої орієнтації" були оформлені книжкові виставки :

-  "Читаєм по шкільній програмі"

-  "Письменники-ювіляри 2010"

-  "На хвилинку зупинись , на новинку подивись "

-  "Безсмертна Л. Українка була і є, повік жива "

-  "В. Стус - поет і людина "

-  "Вічне Тарасове слово "

-  "В її віршах - історія народу : його щасливі і тривожні дні " /Л. Костенко/

-  "В.Нестайко - улюблений письменник дітвори"

-  "Правильний вибір професій - важливий кроку життя "

-  "У світі найкращі руки роботящі"

3  учнями дев"ятих класів проводились години спілкування: "Вибір професій , або задача з багатьма невідомими" , "Професіїпотрібні нашому місту", "Золотим рукам вклоняється земля". "Літературний гуній України - Володимир Винниченко " під такою назвою пройшла ознайомлюючи бесіда з учнями 8 класу ліцею , а з учнями 6-А класу 30Ш№ 1 ознайомлююча бесіда, "Поезія - це завжди неповторність , якийсь безсмертний дотик до душі"/Л.Костенко/. Літературний ранок : "Із слова починається людина, із мови починається мій рід " підготували семикласники ліцею.

Традиційно щовесни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Тиждень було розпочато літературно-музичним святом: "Світ книги — чисте невмируще джерело " з учнями 3 класу ліцею , учасниками клубу "Джерельце" . По книзі Всеволода Нестайка "В країні сонячних зайчиків " була проведена бесіда-мандрівка з учнями 4  класу ліцею. Щоб розповісти про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка до бібліотеки завітали учні 7-Б класу ЗОШ №3 на поетичну годину "Слово Кобзаря - слово невмирущого духу". Розповіді про життєвий та творчий шлях Т Шевченка переплітались з деюіамуванням віршів поета, а також відповідали на запитання вікторини : "Чи знаєш ти шляхи Тарасової долі? ". До Всесвітнього дня навколишнього середовища в бібліотеці пройшла екологічна година : "Цілющі скарби рідного краю " з учнями 5-Б класу ЗОШ № 3 .

Виставка-вікторина : "Хто казки знає, той і відгадає " була проведена з учнями 2 класу ліцею.

По темі "Організація дозвілля , естетичне виховання " були проведені Дні бібліографії: "Музика зігріє душі", "Світ тварин ". Протягом року проводились перегляди літератури : "Жива криниця поезії" , "Вишивання в Україні - світ краси й фантазії", "Галявина усмішок", а також було оформлено книжкові виставки :

-  "Свій край кожній пташині рай"

-  "Ми усі господарі природи, то ж збережемо її вроду "

-  "Співець рідного краю "/К.Д. Трохименко/

-  "Диво-квітка України К. Білокур.

-  "Хай сонцю і квітам всміхаються діти"

-  "Золотогоурожаю знов до нас прийшла пора"

Урок народознавства : "Вічний дарунок- хустина квітчаста" пройшов з учнями 5 класу ЗОШ №2 . Запрошена на урок народознавства директор музею Л. Ткаченко принесла рідкісні види хустин , які прикрасили урок своєю різноманітністю. Вона розповіла учням, що віддавна оберегом в українських жінок була хустина , яка гріла душу , плекала віру, дарувала надію. На завершення уроку дівчата з великим задоволенням приміряли на себе цю , непідвладну часу, квітчасту релігійну реліквію предків.

З учнями 5-6 класів ЗОШ №1 була проведена ознайомлюючи бесіда: "В лабіринтах етикету" ,а з учнями старших класів година спілкування : "Толерантність врятує світ".

На допомогу кращому засвоєнню Комп"ютерних знань в бібліотеці пройшов урок-знайомство : "Робота на комп "ютері. Інформація і книга " з сташкокласниками. З веселим настроєм , чудовими гуморесками та "Торбою сміху" завітали І квітня до бібліотеки учні 2-А класу ЗОШ№3 на свято гумору : "Жменька сміху -людям на втіху ". Діти показали справжнє вміння жартувати , розповідаючи гуморески , кепкуючи один над одним .

При міській бібліотеці для дітей продовжує діяти юіуб "Джерельце " який організований з учнями 2-4 класів міських загальноосвітніх шкіл та ліцею.

Робота клубу спрямована на організацію дозвілля школярів, на розвиток почуття гордості за свій рідний край, ознайомлення з обрядами та звичаями нашого народу. Допомагати дітям більше дізнатися про світ , що їх оточує та бережливе ставлення до рідної природи. Сприяти розвитку у дітей індивідуальних, творчих здібностей.

 

 

 

 
архів Анонси подій

Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» має намір змінити тариф на вивезення твердих побутових та негабаритних відходів для мешканців багатоквартирних, приватних будинків житлового фонду, підприємств та установ міста Кагарлика:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  17 березня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

До відома кагарличан! "Укрпошта" відкрила нове відділення в нашому місті! Поштовий індекс - 09200. Адреса - м.Кагарлик, вул. Стадіонна, 1а (ТЦ "Городок"). Відділення працює з 8.00 до 19.00 у будні, а в суботу з 8.00 до 15.00. Вихідний - неділя. 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

«Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

04.03.2021   з 08:00 до 19:00 буде перервано електропостачання  по вулицях: Франка, Енгельса, Ватутіна.

05.03.2021   з 08:00 до 18:00 буде перервано електропостачання  по вулицях: Франка, Папаніна.

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

14 січня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3551 (81.37 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
293 (6.71 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.08 %)
за кордоном
211 (4.84 %)
Офіційні сайти