А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ освіти Кагарлицької міської ради. ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ КОМПЛЕКТІВ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

опубліковано: 30 квітня 2024 оновлено: 19 травня 2024

   ВІДДІЛ ОСВІТИ

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

(пл. Незалежності, 1, м. Кагарлик, 09201, тел. 5-15-48, е-mail: [email protected], Код ЄДРПОУ 44098705)

№ 2-15-3/145

від  30.04.2024

 

 Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі «Комплекти мультимедійного обладнання»

код ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання, на очікувану вартість -  1 141 160,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі - UA-2024-04-25-007178-a 

 

Найменування: Відділ освіти Кагарлицької міської ради.

Місце знаходження: 09201, Київська область, Обухівський район, місто Кагарлик, площа Незалежності,1

Код ЄДРПОУ: 44098705

Замовником здійснено обґрунтування технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість щодо предмету закупівлі 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти мультимедійного обладнання)  на підставі Наказу МОН від 29.04.2020 року  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM - лабораторій" (далі - Наказ) за наступними етапами:

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБИ В ТОВАРАХ:

Визначення потреби в товарах (номенклатура, кількісні та якісні показники тощо) здійснюватиметься на підставі аналізу для забезпечення дистанційних відеозанять учнів з урахуванням запланованих поточних завдань:

Відповідно до рішення сесії Кагарлицької міської ради від 15.02.2024 року № 4781-50-VIII замовник має здійснити закупівлю Комплектів мультимедійного обладнання в межах бюджетних призначень 1 141 160,00 (один мільйон сто сорок одна тисяча сто шістдесят гривень), 00 копійок, що складається з коштів державного бюджету – 1 027 044,00 грн (Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету) та кошти місцевого бюджету -114116,00 грн- Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)

 

2. ФОРМУВАННЯ ОПИСУ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК:

До формування опису предмета закупівлі залучалися відповідні фахівці замовника, які керувалися відповідно до Наказу МОН від 29.04.2020 року  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM - лабораторій". На підставі їх рекомендацій (Додаток 1) сформовано технічні, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі.

 

3. АНАЛІЗ РИНКУ.

Замовник застосовував загальнодоступну інформацію щодо цін та асортименту товарів, яка міститься у відкритих джерелах.

 

4. ВИЗНАЧЕННЯ ВИМОГ ДО УМОВ ПОСТАВКИ І ОПЛАТИ.

Умови розрахунків за Товар застосовані з відстрочкою платежу, а саме: протягом 15 (п’ятнадцять) робочих днів з дати поставки.

 

5. ВИЗНАЧЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель “Prozorro”, а також була врахована мережа учнів 5-6 класів та фактичне фінансування державного та місцевого (співфінансування) бюджетів.

Очікувана вартість предмета закупівлі  складає 1 141 160,00 грн з ПДВ.

РОЗМІР ВИТРАТ:

Щодо інформації про розмір витрат, то вартість поставки, розвантаження, монтаж та введення в експлуатацію товару включена у вартість товару. Гарантійне та сервісне обслуговування техніки протягом гарантійного терміну експлуатації безоплатно. Отже, додаткових витрат замовником не здійснюється.

РЕКОМЕНДОВАНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Назва Товару

Технічні, якісні характеристики, що встановлюються Замовником до одного комплекту

Кількість комплектів

1

2

4

Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3

А) Інтерактивна панель (учасник вказує конкретну марку та модель):

екран:

діагональ не менше ніж 65" («"» - дюйм);

мінімальна роздільна здатність зображення не менше ніж 3840 × 2160 пікселів;

контрастність зображення не менше ніж 4000:1 (динамічна);

яскравість зображення не менше ніж 370 кд/м2;

Кут огляду по вертикалі/горизонталі – не менше ніж 178/178° («°» - градус);

ресурс роботи матриці не менше ніж 50000 годин;

підтримка не менше ніж 10 одночасних дотиків;

наявність в комплекті постачання сумісного мобільного стенду на колесах для транспортування інтерактивної панелі в приміщенні.

процесор:

кількість фізичних обчислювальних ядер Cortex A73 - не менше ніж 2 з максимальною частотою не менше ніж 1,5 ГГц, кількість фізичних обчислювальних ядер Cortex A53 - не менше ніж 2 з максимальною частотою не менше ніж 1,3 ГГц;

оперативна пам’ять (RAM):

об’єм пам’яті - не менше ніж 3 ГБ;

накопичувач (ROM):

об’єм - не менше ніж 45 ГБ;

акустична система:

вбудована, потужністю не менше ніж 2х15 Вт;

зовнішні інтерфейси (вбудовані в корпус, без застосування зовнішніх розгалуджувачів):

не менше ніж 3 x USB Type-А версії не нижче 2.0;

не менше ніж 1 x USB Type-А версії не нижче 3.0;

не менше ніж 2 x HDMI входи версії не нижче 2.0;

не менше ніж 1 х RS232 порт управління;

не менше ніж 1 х Ethernet (RJ-45);

не менше ніж 1 x лінійний аудіовихід (3,5 мм);

не менше ніж 1 х порт для OPS PC;

операційна система:

попередньо встановлена ОС Android;

гарантія:

не менше ніж 12 місяців

Б) Освітнє програмне забезпечення для інтерактивної панелі (учасник повинен зазначити конкретне найменування програмного забезпечення):

Електронні освітні ресурси (далі ЕОР), з терміном дії ліцензії не менше 3-х років, попередньо інстальовані на інтерактивну панель. ЕОР – являє собою інтерактивний мультимедійний застосунок з можливістю роботи без підключення до мережі Інтернет та функціоналом для конструювання уроків. Застосунок повинен містити наступні електронні освітні ресурси, що мають відповідати навчальній програмі, а саме:

«Українська мова 5 клас», «Українська література 5 клас», «Українська література 6 клас», «Математика 5 клас», «Математика 6 клас», «Природознавство 5 клас», «Природознавство 6 клас»;

Застосунок повинен передбачати наявність бібліотеки з темами уроків, демонстрацій, лабораторних робіт. Кожна тема повинна містити різноманітні мультимедійні засоби для її пояснення, а саме: зображення, та/або анімації, та/або анімації дикторський супровід, та/або анімації аудіо- та відеофрагменти. Для перевірки знань повинні бути передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Застосунок повинен мати функцію захисту та керування авторськими правами (підтримка функцій DRM).

1

Комплект мультимедійного обладнання. Тип 4

А) Мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом (учасник вказує конкретну марку та модель):

технологія LCD або DLP;

світловий потік не менше 4000 ANSI люменів;

роздільна здатність проєктора повинна бути не менше WXGA, 1280 × 800 пікселів;

короткофокусний об'єктив (відношення проєкції не більше 0,55:1);

наявність функції корекції трапецеїдального спотворення по вертикалі в діапазоні не меншому ніж від -15° до +15°;

контрастність не менше 15000:1;

ресурс роботи лампи не менше 5000 годин у стандартному режимі;

наявність вбудованих інтерфейсів не менше ніж 1 х USB типу A, 1 x HDMI вхід, 1 x VGA вхід, 1 х VGA вихід, 1 х аудіовхід (роз'єм під штекер TRS 3.5 mm), 1 х аудіовихід (роз'єм під штекер TRS 3.5 mm), 1 х замок типу Kensington lock;

вбудована акустична система потужністю не менше ніж 10 Вт;

наявність пульту дистанційного управління;

наявність захисної кришки об’єктива;

комплект для підвісу (кріплення);

відстань від об’єктива проєктора до площини проекції не більше 1 м при діагоналі зображення не менше ніж 85 дюймів;

наявність інтерфейсного дроту - для підключення пристрою до ПК педагогічного працівника у місці його встановлення;

гарантія на проєктор не менше 3 років;

гарантія на лампу проєктора не менше 1 року або 1000 годин в робочому режимі

Б) Маркерна дошка для мультимедійного проєктора (учасник вказує конкретну марку та модель):

Робоча поверхня матова, магнітно-маркерна, білого кольору, розрахована у тому числі для письма на ній маркерами на водній основі та проекції зображення з мультимедійного проектору;

діагональ не менше 90″. Розмір та аспектне співвідношення робочої поверхні дошки має збігатися з розміром та аспектним співвідношенням проекційного зображення проєктора.

Гарантія не менше 12 місяців.

В) Освітнє програмне забезпечення для мультимедійного проєктора (учасник повинен зазначити конкретне найменування програмного забезпечення):

Електронні освітні ресурси (далі ЕОР), з терміном дії ліцензії не менше 3-х років. ЕОР – являє собою інтерактивний мультимедійний застосунок з можливістю роботи без підключення до мережі Інтернет та функціоналом для конструювання уроків. Застосунок повинен містити наступні електронні освітні ресурси, що мають відповідати навчальній програмі, а саме:

«Українська мова 5 клас», «Українська література 5 клас», «Українська література 6 клас», «Математика 5 клас», «Математика 6 клас», «Природознавство 5 клас», «Природознавство 6 клас»;

Застосунок повинен передбачати наявність бібліотеки з темами уроків, демонстрацій, лабораторних робіт. Кожна тема повинна містити різноманітні мультимедійні засоби для її пояснення, а саме: зображення, та/або анімації, та/або анімації дикторський супровід, та/або анімації аудіо- та відеофрагменти. Для перевірки знань повинні бути передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Застосунок повинен мати функцію захисту та керування авторськими правами (підтримка функцій DRM).

26